Yves Rocher

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Cannes

2016. július 5.

Hát régóta használom de nem tudom mikor fogy el....a hüsítő hatását nagyon szeretem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Ziza

2015. november 21.

Tudom, csodák nem léteznek, az én karikáimat semmi nem képes eltüntetni, de eddig el ennek a krémnek sikerült a legjobban. Ránctalanító hatást nem igazán vettem észre, de ahhoz lehet többet kellene használnom mint 2 hét. Egyetlen dolog ami nem tetszik benne, hogy nehezen szívódik be és picit fényes-ragacsos marad utána a bőröm.

Update: Nagyon szerettem amíg a fémgolyót ki nem cserélték műanyagra.De a műanyag golyóval nehéz elkenni, főleg az elején nem akar fordulni, vagy szárazon forog, s mivel nem annyira hideg, a karikákat sem tünteti el sajnos annyira mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Krisz78

2015. február 27.

A puffadtságot szépen leviszi, de azt megoldja a mélyhűtőbe tett kiskanál (vagy bármi) is.
A karikákkal semmit sem csinál.
A hidratáló hatása pedig 0.Mintha csak szárítaná a szemkörnyékemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

A karikákkal semmit sem csinál.
A hidratáló hatása pedig 0.Mintha csak szárítaná a szemkörnyékemet.

Percoon

2015. január 10.

Most vettem újra, miután a régi kifogyott mást kezdtem használni, és akkor éreztem csak igazán a különbséget. Karikásodásra nagyon hajlamos a szemem, megszoktam már, hogy nincs rá csodaszer, de az eddig próbált termékek (nagyon sok volt) közül, eddig ez vált be a legjobban, rohantam is újat venni. Most pont akciós volt az üzletben. Az ár-érték arány nagyon szuper, ennél sokkal drágább termékek se tudtak jobb hatást elérni, ezért max csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

rekag

2014. december 28.

Ránctalanító hatást nem vettem észre, viszont amiért biztosan újravásárolom az az, hogy kb. 3 perc alatt lehúzza a duzzanatot a szememről és nyomtalanul beszívódik. Eddig erre egyetlen szemkörnyékápoló sem volt képes (a 20ezres kategória termékei sem). Az összetevői is rendben vannak, úgyhogy kap tőlem egy erős 4-est! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

jituszka

2014. december 1.

Bevallom, nem szoktam extra elvárásokat támasztani az ilyen termékek felé, úgyhogy eléggé meglepett amikor látványosan csökkentette a szemkörnyéki ráncokat. Könnyű használni, mivel épp elég terméket lehet kinyomni a tubusból, és az összetevői sem rosszak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

Roane

2014. március 3.

Egy hét használat után még korlátozottan tudok véleményezni, de már az első használat után nagyon kellemes érzést hagyott a bőrömön, géles-vizes állagú, könnyen beszívódik, szinte azonnal lehet rá sminkelni. Szintén hűtőben tartom, így a hűsítő hatás is remek. Szépen elmulasztja a puffadást és a finom ráncokat is kisimította. Nem csodaszer, de amit ígér szerintem megtartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

agica0723

2013. augusztus 5.

Nagyon kellemes érzés a bőrön. Kellemesen hűsít a fém golyó, hűtőben tartva még jobb :) Felkenés után egy picit ragacsos, de hamar felszívódik. Nagyon jól frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).