Yves Rocher

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicolett022, Módosítva: 2021. január 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

• Kelet-Afrikában található bio- és fenntartható mezőgazdaságból származó shea vaj
  • 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz
  • Nem tartalmaz ásványi olajat, színezéket és parabént
  • 2/3-ad részben növényi olajokat tartalmaz
  • Hosszantartó komfortérzetet biztosít
  • Krémes állag

Lilla16

2021. január 18.

Ugyanez a termék már korábban is létezett náluk, csak most kapott egy gyönyörű téli csomagolást. Nekem ez már a harmadik flakonom belőle, úgyhogy eléggé bejön. Szerintem nem testápolóként érdemes tekinteni rá, hanem egy nagyon jól hidratáló tusfürdőként, annak remek. Nem habzik, de megfelelően tisztít, nagyon kellemes szerintem, amikor egy kis pluszra vágyik az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Nicolett022

2020. december 22.

Jó illata van, egész jól hidratál, de az én bőrömnek ez télen kevés. Körülbelül 10 percig hagyom magamon mielőtt lemosom és ennyi idő alatt szinte teljesen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice