Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2013. szeptember 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Kényeztető és védő ápolás. 24 órás aktív védelem az izzadság ellen a puha gyapotvirág kellemes illatával.

mcspm

2019. január 17.

Tetszett a semleges illata, ezért vettem meg és mert szeretem a márkát.
Sajnos maga a dezodor nem vált be mert ahogy felkentem elkezdett ízzadni az addig száraz hónaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Tetszett a semleges illata, ezért vettem meg és mert szeretem a márkát.

Sisszy

2018. november 17.

Púderes, kellemes illat, de nekem túl "nedves" volt, mindig picit szárítkoznom kellett utána, mielőtt felöltözhettem. Nagyon nagy meleggel nem bír el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Szane

2017. július 23.

Hasonló a véleményem mint ugyanezen márka mandulás fajtájánál. Ennek is tetszik az illata, otthonra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

ClauMau

2016. december 10.

Kellemesen semleges illatnak tűnt vásárláskor, viszont használat közben van valami gyümölcsös mellék illata (gránátalma?), amit nagyon halványan érzek, de zavar. Semmilyen kozmetikumban nem szeretem a gyümölcs illatot, mindig azt a hatást keltik bennem, mintha egy maraton után kentem volna magamra, nem pedig frissen és tisztán. Virág illatokat jobban preferálom, direkt emiatt választottam, ezért egy kicsit csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

MsKors

2016. január 12.

Valamikor tavaly tavasszal vettem egyet. Nem vált be.
Nagyon jó illata volt magában, aztán a bőrömmel elegyedve elképesztően büdös lett. Ez nem a termék hibája szerintem, a bőröm reagált abnormálisan. Egy darabig próbálkoztam még vele, indulás előtt mindig lemostam, aztán csak szagolgattam, végül odaadtam a tesómnak, neki meg bevált és most ő használja.
Mivel nála tök jól szuperál, nem vonnék le több csillagot, csak egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Valamikor tavaly tavasszal vettem egyet. Nem vált be.
Mivel nála tök jól szuperál, nem vonnék le több csillagot, csak egyet.

antonelly

2015. szeptember 29.

Miért van kiírva, hogy nem gyárják, mikor vásárolható? :D Nekem tökéletesen megfelel, még a frissen borotvált bőrt sem irritálja, és nagyon hatásos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Az Yves Rocher termékekről pedig sok jót hallottam. Eddig szemezgettem vele, most pedig bevállaltam. A gyapotvirág illatúra esett a választásom. Növényi eredetű dezodor, alumínium, alkohol- és parabénmentes. Édes, lágy illata van. Eddig bevált. 690 forintba került, 50ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

garamvari84

2013. április 23.

Nagyon szárítja a bőröm, napokig viszkettem tőle. Az illata finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Nagyon szárítja a bőröm, napokig viszkettem tőle. Az illata finom.

MissNickole

2013. március 31.

Az egyik kedvenc izzadásgátlóm. Finom púderes nőies de nem zavaró illata van. Nyáron, ha nagyon izzadok is elfedi a testszagot. Rosszat nem igazán tudok róla elmondani, talán az adagolós részén fejleszthetnének, mert van amikor beszárad és alig bírom kikenni belőle a maradékot, van amelyikből pedig túl sok is jön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Skye

2013. március 28.

Nagyon tetszik az illata, nemrég kezdtem el használni és még az első napokban mikor megéreztem, csak figyeltem, hogy honnan jön ez a jó illat. :) azt sajnálom, hogy pont az Yves Rocher nem készíít alumínium-mentes deót

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Steareth-20 ti I eu 2 1