Yves Rocher

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Ez az ultra gazdag balzsam több mint 2/3 részben növényi olajokat tartalmaz, védelmező réteggel burkolva be a száraz bőrt, s megszüntetve a kellemetlen húzódó érzést. Bio karitévajjal – fenntartható gazdálkodásból Nyugat-Afrikából.

missblack99

2021. január 18.

Zsiros borre nem nagyon tisztito hatasu szerintem, viszont amikor erzekeny a borom, azon azonnal segit, szo szerint mar zuhanyzas kozben, es a nyugtato hatas utana is megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

veresbetti

2019. július 18.

Ajándékba kaptam rendelés mellé, de meg is fogom vásárolni. Ha csak gyors zuhanyra ugrok be a kádba, akkor mindig őt választom. Kellően tisztít, gyorsan és jól hidratál, az illata nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Arkihercegno

2019. május 17.

Szerintem nagyon jó illata van és könnyen el lehet oszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Szerintem nagyon jó illata van és könnyen el lehet oszlatni.

LittleSpark

2019. március 6.

Nagyon szeretem! Végre nem ragad a bőröm, nem csúszik a kád utána mint más zuhanyzás közbeni testápolóktól, de lehet csak én nem nyúltam bele a tutiba. Az illata mennyei, finom visszafogott. Kinyomva elsőre olyan mint a tömlős maci sajt :D A bőrön könnyű eloszlatni. Nem olyan mint amikor a kedvenc testápolómat használom, de nem is gond lusta napokra na meg nyárra amikor nem olyan száraz a bőr szerintem teljesen megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Dhewilgirl

2019. február 27.

Imádom! Nyilván nem olyan, mintha tetőtől talpig bekenném magam testvajjal, de annyira jó, hogy a rohanós reggeleken sitty-sutty megvagyok a testápolóval is. Az illata pedig fantasztikus, és meg is marad egy ideig, ez külön pluszpontot érdemel szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

HDorina

2018. december 23.

Megkönnyíti a fürdést. Zuhanyzás közben használható, így a testápolózási időt megtudjuk spórolni. Finom puha lesz tőle a bőr, de nem hidratál annyira mint egy normál testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

aranypáva

2018. december 3.

Féláron 600ftért jutottam hozzá. Kicsit érzem jobb minőségűnek, mint a legtöbb pl. avonos tusfürdők, de azt barokkos túlzásnak tartom, hogy zuhanyzás közben hidratál. Tény, hogy ki nem szárít, de az eredeti árát nem érte volna meg nekem, akinek vízhiányos, pirosodásra hajlamos érzékeny bőre van.
Az illata is jó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Az illata is jó, de nem venném újra.

Alex0920

2018. november 1.

Nem éreztem utána hű de nagy hidratáltságot, de nem is viszketett és húzódott zuhanyzás után a bőröm. Az illata semleges, nem tartós. Elhasználtam, egynek jó volt, de nem csodaszer, így megyek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Egi

2018. június 29.

Nekem semmit nem ér....Most borotválkozáshoz használom, ..arra tökéletes, legalább nem szárít...:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

nusmanna

2018. március 30.

Nagyon finom az illata, de semmit sem ér. Az igért puha bőr elmaradt. Talán, ha lemosás előtt pár percig rajta hagyom, beszívódik annyira, hogy táplálja a bőröm, de kellemetlen zuhanyzás közben állni és várni :D

Update: elhasználtam és szerintem puhább lett a bőröm, az álldogálás sem zavaró addig pl:fogat mosok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice