Yves Saint Laurent

Ár:   11.490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2012. július 4.

Ár:   11.490 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Erina

2017. február 6.

Vegyes érzések vannak bennem eme illat iránt.A z Elle EDP-re távolról sem hasonlít, azt imádom is nagyon. De ez az EDT......nagyon tartós, hatalmas hatósugara van, hosszú órákig érezni. Rajtam nagyon fűszeres, elég hivalkodó illat. Nem hiszem, hogy gyakran fogom használni, örülök, hogy csak 10ml fújóst vettem belőle. Nem is tudom mihez hasonlítani, de biztos, hogy találkoztam már szinte megszólalásig hasonló illattal. Kicsit csalódott is vagyok, mert abban bíztam, hogy az EDP finomított, lágyabb illata lesz, de nem. Maga az illat jó, de nem az a húúúú ez naaaagyon kell nekem illat. Nálam a L"Elixir örök favorit marad YSL illataiból, de néha jó kipróbálni másokat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

DFI

2016. szeptember 22.

UD 2: Tényleg, az Euphoriára is hasonlít, de csak a végén.
UD: és megvan a hasonmása is, beugrott mire hasonlít, reggel óta ezen gondolkodom: Gres Lumiere Noir, amely kicsit Coco Medemoiselle. Elle-Mademoiselle!!! LOL Tessék csak kipróbálni.

Kifújáskor már érezni, hogy egy minőségi illatról van szó. Utána egy nem annyira édes, nem annyira virágos, enyhén citrusos szerintem, chypre illatot kapunk, amely minőségi ugyan, de nem kapjuk fel rá a fejünket, illetve nem húzunk magunk után csíkot :) Tartósság, szillázs közepes, összességében négyalá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

UD 2: Tényleg, az Euphoriára is hasonlít, de csak a végén.

mplaura89

2016. május 5.

Borzasztó jól eltalált illat! kifújáskor erősen gyömbéres, citrusos, aztán kezd előbújni a virágos oldala, de a kis pikáns fűszeresség végig ott van a háttérben. Nagyon szexis, nőies illat, és nagyon tarts is:) Jelenleg ő az egyik kedvencem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Edem77

2016. április 27.

Nálam csillagos ötös.
Nagyon merész, nőies, modern illat. Nem nehéz és fojtogató, kevésbé virágos és édes, mint az anya illat.
EDT. létére egész tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

Nálam csillagos ötös.
EDT. létére egész tartós!

Berti

2016. április 27.

Nem is értem miért van ilyen kevés vélemény erről a parfümről, talán mert nem nagyon lehet kapni.
Rajtam kicsit sem szúró.Fűszeres gyömbér, bazsarózsa ,erdő, és egy csipetnyi édes bogyó. Emlékeztet az illat Euphoriára, de nem olyan édes. Nagyon szexi és nőies.
Tartóssága nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Tartóssága nagyon jó!

nyarigabi

2015. február 16.

Kifújáskor nagyon szúrós, aztán elkezd a limitált változatra hasonlítani, de amíg azt a grapefruitossága feldobja, ezt nem, így nem is tetszik annyira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

morning_glory

2013. április 14.

Gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e (nagyon jó táskát adtak hozzá ajándékként), de aztán mégsem fogott meg az illata. Elsőre nem rossz, elegáns, kifinomult, de ahogy telnek-múlnak az órák, úgy fakul az illat is, és hát a szívillat nem túl egyedi. Amúgy tartós, szóval ilyen szempontból ajánlom, de inkább a 40-es korosztálynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.