Yves Saint Laurent

Ár:   19790FT   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. május 10.

Ár:   19790FT
Lelőhely:   parfümériák

Fejjegyek: grapefruit, gardénia

Szívjegyek: jázmin, pink bors

Alapjegyek: vetiver, ámbra, benzoin

Strombolana

2016. március 21.

Gyönyörű illat!Tényleg nem egy tucat,divatos illatocska.Azért vettem meg ezt,mert az edp-től megfájdul a fejem.Azóta kiderült,hogy ettől is.Ez igazságtalanság.Irígylem azokat,akik ezt a szépséget viselhetik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

nyarigabi

2014. október 14.

Nagyon tetszik. Ebben az őszi nyárban istenien frissít a grapefruit, leszáradáskor előjön ez Elle karaktere, persze sokkal lágyabban. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

lumiukko

2013. február 23.

Isteni illat, mikor először megszagoltam, beleszerettem, de erős maradtam, és nem vettem meg... aztán másnap muszáj volt megvenni mégis. :) Finom citrusosan kezdődik, ami fél-1 óra alatt lecsendesül, és marad a finom virágos illat. Elég tartós is ahhoz képest, hogy edt. Nem egy tucat illat, hanem különleges, de mégsem hivalkodó. Inkább tavaszias-nyárias illat, úgyhogy akkor biztos ő lesz a nagy kedvencem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

judit0310

2012. december 24.

Igazából az üvege miatt rendeltem meg...de az illat sem tetszik kevésbé!!!!
Könnyű kis nyári illat,elsőre semmi "extra" de később kijönnek azok az összetevők(fogalmam sincs hogy melyek azok) ami miatt imádnivaló...az én orromnak sokkal jobban tetsző mint az alap illat...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 24.

Igazából az üvege miatt rendeltem meg...de az illat sem tetszik kevésbé!!!!

gerbaud

2012. június 19.

Üdítő nyári Elle, nagyon szembeötlő a hasonlóság, de fura is lenne, ha nem:). Előre nem megfontolt szándékkal került hozzám, melegben jól tud esni, ha épp ehhez megfelelő hangulatban és öltözékben vagyok. Intenzíven grapefruitos-jázminos az indítás, a citrusossága azonban nem illan el az első fél órában, ami szerintem dícséretes. A bors és a vetiver szintén kellemes frisseséget kölcsönöz, na meg némi unisexséget, úgyhogy abszolút egyénfüggő kin mennyire nőies vagy férfias. Otthonkás Tercsinénin nem tudom elképzelni, viszont bizniszszoknyásfehérblúzos agilis vékony nőkhöz szerintem nagyon passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.