Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: vodka,feketeribizli,feketáfonya,rózsa,szantálfa,pézsma,paradicsom,feketeszeder

Ár: 3300 , Eladó: kingaorsolya
Állapot: 1 fújás hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, személyes átvétel
Yves Saint Laurent In Love Again fújós
Ár: 1900 Ft/5 ml, 3500 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt , Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel , fizetés: személyesen lakcímemen,vagy posta,egyéb

nyuszo

2018. július 1.

Én is az üvege miatt vettem meg még annak idején (a legeslegelsőknek még a kupakja is színes tűzzománcos gyönyörűség volt!) Olyan becsben tartottam, csak nagyritkán fújtam belőle egyet-egyet....rajtam a rózsa és a szeder volt domináns... igazi tavaszi-nyári illat volt, és tényleg szerelembe lehetett esni tőle.....:))

Jó lenne újra beleszippantani, kíváncsi lennék rá így pár év távlatából....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Jó lenne újra beleszippantani, kíváncsi lennék rá így pár év távlatából....

ciseklusek

2018. április 23.

A kedvenc nyári parfümöm.. Volt. Pár ml-t őrizgetek belőle különleges alkalmakra. Amikor előveszem, mindig eszembe jut, MIÉRT kellett ezt az egyszerre nőiesen puha és pimaszul vagány illatot megszüntetni?? A puha pézsma és a kissé szúrós fekete ribizli kiváló találkozása volt. Nyár, napsütés, jókedv, öröm, eredetiség, egyéniség ezt jelentette számomra ez az illat. A felszabadult nő illata, aki nem a trend után megy, hanem a tikkasztó kánikulában is önmaga tud és mer lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

SoLy

2018. április 20.

Régen Anyukámtól csórtam belőle mindig, most itt csaptam le 10 ml-re. Még mindig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

ildinyo

2016. szeptember 8.

Nagyon finom, virágos-fűszeres, különleges illat, elsőre megfogott. Tartós és izgalmas, igazán kár, hogy csak most fedeztem fel, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

guffaw

2015. február 28.

Anyukám kaptam az édesapámtól, folyamatosan lopkodtam, mikor kamasz voltam, pedig nem egy kamaszlánynak való illat, de én nagyon szerettem. Évekkel később szerettem volna venni egyet, de már nem találtam, mondták, hogy felejtsem el, nincs többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

pancsus

2013. augusztus 3.

A megjelenésétől kezdve használtam, egyenesen depis vagyok, hogy nem lehet már kapni. Azóta sem találok hozzá foghatót:((((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

eperjeske

Korcsoport: >54
2013. július 4.

Most hogy rábukkantam itt a Nina Ricci Les Belles parfümjére, eszembe jutott, hogy ez egy kicsit hasonló illat volt, és ezt is szerettem. Igen, én is tavasszal használtam. Sajnos hamar eltűnt a boltokból, de jó ha megint lehet kapni! Én fekete ribizlire emlékszem, amit határozottan kiéreztem az illatkompozícióból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 4.

cshp

2013. március 28.

Nekem is az egyik kedvencem, inkább tavaszi-nyári illat szerintem. Én inkább a szantálfát éreztem ki belőle. Örülök, hogy ismét lehet kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

cirmok

2012. december 19.

De jó, hogy felkerült, éppen a napokban jutott eszembe, hogy mennyire szerettem! Az egyik legelső olyan parfümöm volt, amit saját magamnak vettem, beleszerettem a dobozába, a nevébe, az üvegébe és (végül, de nem utolsósorban) az illatába :-) Rajtam nagyon tartós volt, elsősorban a feketeszeder volt hangsúlyos. Nagyon vidám illat volt!

Szerk. 2012.12.19.:
A múltkori bejegyzésem után nem ment ki a fejemből, úgyhogy nekiálltam kutatni. Az eredeti üveg már csak ritkaságként, nagyon körülményesen szerezhető be. Már éppen lemondtam róla, amikor rábukkantam, hogy az YSL tavaly kiadott egy 8 klasszikus parfümből álló sorozatot, íme:

Megrendeltem. Az új csomagolás kockás (kicsit kényelmetlenebb az eredeti üvegnél), visszafogott, geometrikus. Az itteni leírás az első verziót tükrözi, ez a La Collection kiadás pedig a "köztes", talán 2004-es változatot, a vodka és a paradicsom kimaradt (vagy kevesebb), és a szőlő erősebb. Nagyon izgultam, hogy tetszeni fog-e még, ennyi idő után. Az első fújásnál kiderült: olyan, mintha hazaértem volna, egyszerűen az enyém ez az illat, sőt, most, 35 évesen érzem azt, hogy belenőttem. In love again. Olyan biztonsággal és derűvel vesz körül, mintha el sem váltunk volna ebben a néhány évben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 19.

Szerk. 2012.12.19.:

ursus

2012. december 19.

Kedves 'In love again' rajongók és leendő fun-ok :) Volt szerencsém Münchenben a duty free shop-ban megtalálni!!!! Újból lehet (majd) kapni. Az üvege alacsonyabb és matt krémszínű. Az illat pedig ugyanaz a fenséges TAVASZ! Mindig a bodza és a grapefruit jutott róla az eszembe :) Hurrá!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 19.