Yves Saint Laurent

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 6.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: fás-aromás

Illatjegyei: levendula,bergamot,ánizs,bazsalikom,szegfű,geránium,fahéj,tonkabab,szantálfa,bőr,ámbra

gyula1971

2018. február 22.

Igazán férfias illat, egy kis muskátli is van benne, 1988-as találmány,amit 2011-ben frissítettek fel. Tervezője- Jean-François Latty-
Teljes siker illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 22.

Teljes siker illat!