Yves Saint Laurent

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: royne, Módosítva: 2015. december 14.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Hidratálót tartalmazó multi-finish ajakrúzs.Az ajkaknak maximális ápolást nyújt. Ragyogó, intenzív színek, már vékony rétegben is kitűnő fedést biztosít. 10-es fényvédő faktorral ellátott termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Erina

2016. november 5.

Kis mintát kaptam belőle vásárlás mellé. Csodaszép, tartós, könnyen felvihető. Egyszerű de strapabíró a csomagolása, és sokáig elég is. Mivel jól teljesített, beszereztem teljes kiszerelésben, és nem csalódtam. Tetszik az egyszerű, fekete csomagolása, az arany színnel nem vagyok kibékülve, túl hivalkodó, oda vonzza a tekintetet. Az árát teljesen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.