Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 27.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: citrus-aromás

Yves Saint Laurent Saharienne ÜVEGÉBEN
Ár: 10000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 125 mél / a képen látható mennyiség, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)
nyuszo

2018. október 27.

Egyértelműen nem az én világom, és amúgy sem egy október végéhez illő illat....
Inkább nyári, könnyed illatnak mondanám.
A kirobbanó citrusos kezdés még tetszik is (nyáron!), de utána nagyon gyorsan átvált valami, számomra aldehides dologba (tudom, hogy nincs benne, de mégis).
Ezen a ponton el is veszítette az érdeklődésemet....

Maradok a Manifesto-nál, és a Nu-nél!
(Az üvege amúgy jól néz ki!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

Egyértelműen nem az én világom, és amúgy sem egy október végéhez illő illat....
Inkább nyári, könnyed illatnak mondanám.
Ezen a ponton el is veszítette az érdeklődésemet....

Maradok a Manifesto-nál, és a Nu-nél!
(Az üvege amúgy jól néz ki!)

GNóri

2017. július 17.

Az YSL parfümök nem a kedvenceim, de ez az illat kifejezetten tetszik. Citrusossága ellenére szerintem nem olyan kommersz, nyári lityi-lötyi illat, a gyömbér és a bors kifejezetten csípőssé, pikánssá teszi. Sajnos a tartóssága elég minimális, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Aquariusgirl

2017. június 18.

Egyetértek én is a névválasztást nem értőkkel...SAHARA???? Kicsit sem, inkább valami sunny....ka, merthogy egyáltalán nem tartós, és a kezdeti wow után rajtam nagyon hamar Avon/Oriflame minőségű kis kommersz illatocska marad csak. Tényleg nem jellemző YSL illat, amit én nem bánnék, meg még a citrusokkal is jóban vagyok így nyáron, de a minőség (hiánya), az már nálam is zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 18.

TimeaS

2016. december 19.

Tegnap rendeltem meg másodjára 4-5 év szünet után. Sok parfümöm volt már, de ez valahogy nem megy ki a fejemből és most úgy éreztem eljött az ideje hogy újra megvegyem. Nagyon kellemes illat, de sose jutna róla a szahara az eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

kneva

2016. október 20.

Azt hiszem, már nem gyártják, de nem vagyok benne bizonyos. Kellemes citrusos, nyári "napfényes" illat, de nekem a neve olyan megtévesztő. Valahogy a Szaharáról nem a citrom jut eszembe, hanem valami fűszeres, fülledt nehéz illatot képzelek el. Szóval számomra a név és maga a parfüm nem illenek egymáshoz, ettől függetlenül szerettem és ha ráfutok valahol biztosan megveszem, mert nagyon jó kis illat nyárra.
Az üvege, hát az maga egy csoda, maga a fényes nap és a napfény, telitalálat és nagyon igényes. El is tettem emlékbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

zsazsi1

2016. július 26.

Új szerzeményem, nagyon vágytam valami könnyű, nyárias, friss illatra, ami más, mint amilyenekkel most tele vannak a drogériák. Kinéztem őt magamnak, de nem mertem megrendelni "vakon", a Müllerben szerencsére volt egy árva teszter belőle.
Nem könnyen beszerezhető, sehol sem találtam azon kívül - ez plusz pont volt a szememben, biztos nem csap meg lépten-nyomon...
Próba után úgy nézett ki, tetszünk egymásnak, könnyű, citrusos, friss finom illat, igazi nyári kísérő. Nem túl tartós, de annyi baj legyen.
Most már csak abban bízom, eredeti is, amit nagyon jó áron rendeltem...:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

Most már csak abban bízom, eredeti is, amit nagyon jó áron rendeltem...:-)

csakmoni

2016. július 14.

Elég régimódinak éreztem a felfújáskor. Tipikusan az az illat, amit ki kell tapasztalni. Sokat változott rajtam, és én nem figyeltem eléggé.Néha tetszett, néha nem. A férjem szerint jó illat.Próbálom még.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 14.

ildinyo

2016. július 10.

Fűszeres, nagyon kellemes illat, igazi nyári, meleg, vidám, de mindig változó. Nagyon szép üvegben van. Kicsit lehetne tartósabb, ezért négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

tothszilvi75

2016. június 4.

Szettben lett az enyém, tusfürdő-testápolóval, tartósabb így, magában sajnos gyorsan elillan rólam. Az üveg szemet gyönyörködtető, s a beltartalom is csodás.. A szahara melegségért töltötték ebbe az üvegbe. Az első pár percben citrusos bergamottos friss az indítása, s szép finoman virágos átmenettel ér el a meleg borsos gyömbéres alapig. Citrus illatból a legfinomabb, legelegánsabb amit birtoklok. Még azt is elnézem neki, hogy időnként rá kell frissítenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

AdamFragFanatic

2016. március 4.

Nagyon citrusos és friss illat. Aki egy nyári parfümöt keres, annak jó választás lehet. Személy szerint nekem tetszett, viszont erős és fújós kifújás után még egy jó darabig. Valószínű, hogy nem ez az az illat ami a nagy tömegeket meg fogja mozgatni, arra van nagyon sok zseniális női YSL parfüm, de érdemes kipróbálni. Az ára viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.