Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 27.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: citrus-aromás

Üveges is! vagy fújós☀️Yves Saint Laurent Saharienne
Ár: Üveges: 5000 Ft, fújós: 2500 Ft / 4500 Ft + szállítás , Eladó: Pinci82
Állapot: 125 ml /~13-15 ml, fújós: 5/10 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Utalás után posta, MPL, Foxpost, Packeta
Üveges☀️Yves Saint Laurent Saharienne
Ár: 4000 Ft + szállítás , Eladó: Pinci82
Állapot: 125 ml / kép (~13-15 ml), Helyszín: Miskolc, fizetés: Utalás után posta, MPL, Foxpost, Packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Pinci82

2023. augusztus 18.

Én azok táborát gyarapítom, akik csodálják ezt a győnyörűséges illatot. Egy csere útján jutottam egy kisebb üveges maradékhoz tavaly, a kis gyűjteményem becses tagja! Zseniális illatnak tartom! Imádom az aromás parfümöket, és én a citrusos illatokat kívánom nyáron a leggyakrabban. A nagy meleg az ő ideje, s akkor olyan csodásan kinyílik a bőrömön, hogy nem győzök betelni vele. Mindig egy frissítő zuhany után kívánok rá, ekkor citrusos-zöld fejjegyekkel nyit, s bár ezen szakaszban rajtam picit maszkulin, mégsem zavar, mert már ott bújkál benne az a meleg fűszeresség és a narancsvirág bódító édessége, mely sokat sejtet. Tisztának, könnyednek és elegánsnak érzem magam benne, vele. Csalóka, ahogy másik kedvencem az YSL-háztól, az In Love Again is, mert bár nem harsogóan projektál (könnyed aromás nyári edt-ként nem is vágyom erre) , mégis órákon át körbeölel és szinte árasztja a bőröm a csodás illatpárát. Én itt a cassist nem érzem annyira dominánsnak, mint a másikban, mégis csodásan aromás, zöld arcát mutatja rajtam (a galbanum és a petitgrain miatt, gondolom). Tényleg van egyfajta aldehides érzés, de olyan letisztultan, hogy csodásan és frissítően elegánssá teszi (az Iziában is imádom). A leszáradás meleg, fűszeres, simogatóan puha, édes, nőies, de leheletfinoman könnyed csoda. És bár az üvegekkel sosem foglalkozom, nem igazán szoktak érdekelni, a beltartalomra koncentrálok, nála az is lenyűgözően szép! Én nagy rajongója vagyok, nálam max. pontos☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

nyuszo

2018. október 27.

Egyértelműen nem az én világom, és amúgy sem egy október végéhez illő illat....
Inkább nyári, könnyed illatnak mondanám.
A kirobbanó citrusos kezdés még tetszik is (nyáron!), de utána nagyon gyorsan átvált valami, számomra aldehides dologba (tudom, hogy nincs benne, de mégis).
Ezen a ponton el is veszítette az érdeklődésemet....

Maradok a Manifesto-nál, és a Nu-nél!
(Az üvege amúgy jól néz ki!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

Egyértelműen nem az én világom, és amúgy sem egy október végéhez illő illat....
Inkább nyári, könnyed illatnak mondanám.
Ezen a ponton el is veszítette az érdeklődésemet....

Maradok a Manifesto-nál, és a Nu-nél!
(Az üvege amúgy jól néz ki!)

GNóri

2017. július 17.

Az YSL parfümök nem a kedvenceim, de ez az illat kifejezetten tetszik. Citrusossága ellenére szerintem nem olyan kommersz, nyári lityi-lötyi illat, a gyömbér és a bors kifejezetten csípőssé, pikánssá teszi. Sajnos a tartóssága elég minimális, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Aquariusgirl

2017. június 18.

Egyetértek én is a névválasztást nem értőkkel...SAHARA???? Kicsit sem, inkább valami sunny....ka, merthogy egyáltalán nem tartós, és a kezdeti wow után rajtam nagyon hamar Avon/Oriflame minőségű kis kommersz illatocska marad csak. Tényleg nem jellemző YSL illat, amit én nem bánnék, meg még a citrusokkal is jóban vagyok így nyáron, de a minőség (hiánya), az már nálam is zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 18.

TimeaS

2016. december 19.

Tegnap rendeltem meg másodjára 4-5 év szünet után. Sok parfümöm volt már, de ez valahogy nem megy ki a fejemből és most úgy éreztem eljött az ideje hogy újra megvegyem. Nagyon kellemes illat, de sose jutna róla a szahara az eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

kneva

2016. október 20.

Azt hiszem, már nem gyártják, de nem vagyok benne bizonyos. Kellemes citrusos, nyári "napfényes" illat, de nekem a neve olyan megtévesztő. Valahogy a Szaharáról nem a citrom jut eszembe, hanem valami fűszeres, fülledt nehéz illatot képzelek el. Szóval számomra a név és maga a parfüm nem illenek egymáshoz, ettől függetlenül szerettem és ha ráfutok valahol biztosan megveszem, mert nagyon jó kis illat nyárra.
Az üvege, hát az maga egy csoda, maga a fényes nap és a napfény, telitalálat és nagyon igényes. El is tettem emlékbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

zsazsi1

Korcsoport: >54
2016. július 26.

Új szerzeményem, nagyon vágytam valami könnyű, nyárias, friss illatra, ami más, mint amilyenekkel most tele vannak a drogériák. Kinéztem őt magamnak, de nem mertem megrendelni "vakon", a Müllerben szerencsére volt egy árva teszter belőle.
Nem könnyen beszerezhető, sehol sem találtam azon kívül - ez plusz pont volt a szememben, biztos nem csap meg lépten-nyomon...
Próba után úgy nézett ki, tetszünk egymásnak, könnyű, citrusos, friss finom illat, igazi nyári kísérő. Nem túl tartós, de annyi baj legyen.
Most már csak abban bízom, eredeti is, amit nagyon jó áron rendeltem...:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 26.

Most már csak abban bízom, eredeti is, amit nagyon jó áron rendeltem...:-)

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. július 14.

Elég régimódinak éreztem a felfújáskor. Tipikusan az az illat, amit ki kell tapasztalni. Sokat változott rajtam, és én nem figyeltem eléggé.Néha tetszett, néha nem. A férjem szerint jó illat.Próbálom még.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 14.

ildinyo

2016. július 10.

Fűszeres, nagyon kellemes illat, igazi nyári, meleg, vidám, de mindig változó. Nagyon szép üvegben van. Kicsit lehetne tartósabb, ezért négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

tothszilvi75

2016. június 4.

Szettben lett az enyém, tusfürdő-testápolóval, tartósabb így, magában sajnos gyorsan elillan rólam. Az üveg szemet gyönyörködtető, s a beltartalom is csodás.. A szahara melegségért töltötték ebbe az üvegbe. Az első pár percben citrusos bergamottos friss az indítása, s szép finoman virágos átmenettel ér el a meleg borsos gyömbéres alapig. Citrus illatból a legfinomabb, legelegánsabb amit birtoklok. Még azt is elnézem neki, hogy időnként rá kell frissítenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 4.