Yves Saint Laurent

Ár:   51.690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2015. február 6.

Ár:   51.690 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Unisex illat

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegyek: tömjén, kardamom

Szívjegyek: keleti fás jegyek, jázmin

Alapjegyek: cypriol olaj, cédrus, oud

mrsgrob

2019. július 17.

Unisex parfüm. Krémesen fás, enyhén fűszeres, kissé füstös de nem kesernyés. Roppant elegáns, de nem távolságtartó, őszi-téli illat. Nagyon szeretem szagolni, isteni illat, bár rajtam - az én ízlésemhez képest - nem nehéz, de túl "sok". Rajtam jobban érezni a fűszert mint a fát és krémesebb. 35 felettieknek.
Ámde a férjemen teljesen más, rajta sokkal fásabb sőt frissebb de azért érett és elegáns.
UPDATE: hideg időjárás kellett neki és máris nem túlzó, hanem csodálatos meleg, elegáns fás illat anélkül hogy túl fűszeres lenne. Hatósugara sem nagy, nem ez uralja a helységet, max a mellettem álló érzi. Isteni és mindennap lehet használni. Viszont rajtam nem tart sokáig, amit ennél az árkategóriánál nem lehet elnézni (£199). Csak mintát szoktam venni, élvezettel használom.
UPDATE2: megváltozik a csomagolása, ezzel együtt 80ml helyett 75ml lesz, valamint az összetételen is változtatnak. Még lehet kapni a régit de gondolom nem sokáig.
UPDATE3: most jutottam oda hogy megnézzem megváltozott-e és ha igen hogyan a 2017-es kiadás a régihez képest. Megváltozott. Amin eléggé megbotránkoztam mert a "régi" csak 2014-es. A színe klasszissal világosabb, az illat nőisebb, kevésbé fás, és érezni a rózsát ami az előző kiadásban egyáltalán nem volt. Ezen eltérések mellett azért megmaradt a régi gerinc. Sokaknak tetszik biztosan így is de nekem nagy csalódás volt mert ez már túl nőies, édesebb és rózsásabb mint amit én elviselek. Itt nem pontozom le mert ez a régi 2014-es üveg és illat oldala.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.