Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cinnamon, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú sminklemosó.

Pünyike

2016. április 1.

Ez egy fantasztikus termék! Nagyon drága, de minden cseppje megéri az árát. A vízálló festéket egy mozdulattal leszedi, nem csíp, nem irritál, nem vakulok meg pár percre a használata után az olajtól. Nekem nem lett reggelre pandás a tekintetem, szépen leszedett minden csepp festéket. 30 ml mintát kaptam belőle, amit napi szinten használtam, kb két hónapig. Ennél jobbal még nem találkoztam. Biztosan fogok venni egy teljes kiszerelést belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 1.

Strombolana

2016. január 9.

Könnyen és gyorsan el lehet távolítani a szemfestéket vele.Szempillaspirállal volt összecsomagolva,lehet hogy külön azért nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

juditkaa70

2016. január 1.

Szeretem az Yves Saint Laurent kozmetikumait,és dekorját is egyaránt. Tökéletes szemfestéklemosó,semmi irritációt nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

laanyka

2015. október 23.

semmi extrát nem tud, kb csak a nevét kell megfizetni :) nem rossz,nem csíp, de az olcsóbbak is tudnak ugyanennyit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

_ca_

2014. március 14.

Egy szemmel alig látható minimintát kaptam belőle. Én sem érzem, hogy csodát tenne, de azért a szemfestéket rendben lehozza, irritációt nem okoz. Enyhébbnek érzem az olajos utóhatást, mint más kétfázisú lemosók esetében. Állítólag védi a szempillákat és növesztő hatása is van, de ezt a fenti mennyiség alapján nem fogom tudni eldönteni. Igazából nem tudok rajta mit kifogásolni az ár-érték arányán kívül, úgyhogy négy és fél csillagot kap, lefele kerekítve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

cinnamon

2012. december 31.

Szerintem sem eri meg, tized ennyibe kerulok tudnak nala tobbet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Szerintem sem eri meg, tized ennyibe kerulok tudnak nala tobbet.

chyork

2012. május 13.

Este lemostam vele a szememről a sminket, reggel pedig egy pandamaci nézett vissza a tükörből. Azt hiszen, hogy ezzel mindent elmondtam. A Nívea vagy Loreal lemosók is verik. És mint minden kétfázisú termék, ez is olajos nyomot hagy a bőrön. Nem éri meg ezt választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol