Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2013. január 30.

Lelőhely:   parfümériák

Sugariana

2013. április 27.

Ez egy gyönyörű kis pirosító. . Nekem pink színben van. Nagyon szép üde arcszínt csinál. Kb 2 éve vettem és még mindíg félig van. Az egyetlen negatívum, hogy használatkor a pamacs mindíg hozzáér az arcomhoz és egy idő után megfogja az alapozó meg a púder és barna lesz tőle. Valamint rázni kell, hogy kijöjjön belőle a pirosító por és sok kárba megy. De ezek csak tényleg kis problémák, egyebkent a legeslegszebb pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

GlamourAndStyle

2013. március 24.

Nem annyira sok pirosítóm van, mert inkább bronzosító párti vagyok, de ez annyira megfogott a szépséges csomagolásával, hogy muszáj volt hazajönnie velem. Sok termékem van a márkától, mindegyik egytől egyig magas színvonalú, minőségi darab luxuskivitelben. Nekem az 1-es számú rózsás árnyalat van meg ebből a pirosítóból, a dobozban kissé erősnek tűnik, de az arcon eloszlatva ez abszolút nem látszik, nagyon természetes az eredmény. Tartós. sokáig a helyén marad, nem maszkhatású, az pedig már csak a hab a tortán, hogy isteni illata van. Jó termék, csak azért adok 4 csillagot neki, mert a márka Créme de Blush krémes pirosítója jobban bevált és jobban tetszik az állaga. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

eyeye

2013. január 21.

Egy imádnivaló pici tégely. A tetején egy kis tükör, felső részében egy puff található. Legalul pedig maga a finomra porított pirosító. Minden alkalommal, amikor leveszem a tetejét, finom por szitál/száll föl belőle, mintha csak Pandóra szelencéjét nyitottam volna fel. Maga a bűnbeesés. Szépen lehet építeni, tartós. Nekem egy világos árnyalat a 02-es Coral van meg belőle, pici csillogó pigmentekkel, de az felvitel után nem dominál. Szép és minőségi darab, persze nem is vár mást az ember a gyártótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.