Zao

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Zao mintabolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Blueberry-cosmetics.hu-n 8690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Zao mintabolt, online
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Blueberry-cosmetics.hu, 8690 Ft

Extra sűrű, profi minőségű kabuki ecset, így a poralapú ásványi sminkek tökéletesen és egyszerűen felhordhatóak vele. Nagyon puha, ezért érzékeny bőrre is alkalmas. Szintetikus szálakból készült.

Ár: 8690 Ft , Eladó: Blueberry-cosmetics.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, pick-pack-pont

kiprobaltam.hu

2014. január 6.

Imádom. Könnyedén és egyszerűen, pillanatok alatt feldobom vele a poralapozót (ZAO ásványi), és ha lehullik valami a szemsmink után, szépen le lehet "radírozni" az ecseten maradt maradékkal. Kicsi, nagyon kézre áll. Alapdarab lett, és még strapabíró is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.