Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   Zara üzletek

A Zara legújabb, 2014-es illata

Főbb illatjegyei: málna, ananász, barack, praliné

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bobekecske

2015. március 24.

Nekem sajnos elég mesterséges és túl geijl, de ez nyilván ízlés kérdése (én az Escada-kért se vagyok oda).
Árban jó, kiszerelésben sajnos én csak 75 ml-eset láttam, holott szerintem ez tipikusan az az illattípus, amit nap közben néha újra magára permetezne az ember (nem nagyon tartós).
A '6902 HOLLYWOOD BOULEVARD LOS ANGELES' illat a Light Blue-ra hajazó, frissebb illat, amit esetleg érdemes annak kipróbálnia, akinek ez túl édesnek bizonyult. Utóbbiból 2*10 ml-es roller verzió is kapható (a másik üvegcse az Ibiza illatot tartalmazza)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

nyarigabi

2014. június 27.

Britney Fantasy jellegű gyümölcsös-cukros illat. Finom, nekem így nyáron kicsit sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.