Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Lelőhely:   Zara üzletek

2017-es megjelenésű virágos-gyümölcsös illat.

Fejjegyek: ananász

Szívjegyek: gyöngyvirág

Alapjegyek: pézsma

Zara illatok
Ár: 1000 Ft/csere , Eladó: Lulu6
Állapot: Próbáltak, Helyszín: Rákóczifalva, fizetés: Előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy foxposttal/packetával tudom küldeni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Liara0826

2019. április 25.

A második kedvenc zara parfümön, én nagyon szeretem, nagyon jó illata van. Nekem olyan tavasz/ nyár idéző. Nem mellesleg nem drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

mafalda

2018. július 13.

Nagyon fini, és olcsó. Persze frissíteni kell na de ilyen áron még így is kiváló!!! Illatra citrusos friss, frissítő a kánikulában! 😚

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

pono

2018. február 16.

Kulonleges illat, eloszor gyumolcsos es friss, utana edesebb. Szerintem az arahoz kepest jo, baja hogy nem a legtartosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.