Zara

Ár:   3595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2019. június 14.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: alma, fekete ribizli, írisz, jázmin, pézsma, vanília

csontospanni

2020. január 21.

én nagy reményekkel vettem meg ezt a femme után, hogy új parfüm új én mert volt egy kis heartbreak, és én kicsit szerelmes lettem ebbe az illatba, de iszonyú gyorsan elillan és rajtam senki se mondta, hogy hú. szóval párnára fújni jó és fini illatban aludni, de nekem parfümnek kevés:( (de am szép a polcon ezzel a szalaggal)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.