Zara

Ár:   1990 Ft és 2990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2016. március 29.

Ár:   1990 Ft és 2990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2016

Fej: cédrus, jácint, zöldalma

Szív: jácint, bambusz, fehér rózsa

Alap: pézsma, ámbra

erdelyim

2018. január 24.

Ajándékba kaptam ősszel, első szaglásra nem igazán nyerte el a tetszésemet, de miután magamra fújtam... teljes mértékben megkedveltem az illatát! Egy baj van csak vele, hogy nem igazán tartós, a 30ml-t gyorsan kifújkáltam magamra, de még így is úgy gondolom beszerzek még egy 100ml-st a közeljövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

viviennoo

2018. január 1.

Karácsonyra kaptam tesómtól, de nem tetszik. Olyan túl olcsó illat, ennél egy Avonos parfüm is sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Ferita

2017. július 20.

Szegénykém annyira semilyen rajtam. Kb 5 percig érzem. Az elképzelés jó,olyan nyárias "Light Blue-s" illat,de 0 a tartóssága. Még egy testpermet is tartósabb nála. Még jó hogy nem vettem meg a 100 ml-t a Zarában. A cserélt 30 ml-m továbbajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

senskin

2017. június 3.

Nekem nem jön be, olyan szürke kisegér. Sorry, de nem fújnám magamra, sem ajándékba nem vinném ....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

nyarigabi

2017. április 21.

Tegnap jöttem rá, amikor az Omnia Crystalline EDT-t próbáltam bőrön, hogy ez a Zara a Light Blue és a Crystalline EDT között jár félúton. És nagyon jó ez az út! A Light Blue-nál bambuszosabb, a Crystalline-nél citrusosabb. A tartósságáról ne beszéljünk, mert az nincs neki, ennek ellenére imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Dézi

2016. szeptember 20.

Nagyon fincsi virágos illat. 2000 Ft-ért szereztem be a 30 milis változatot. Különleges parfüm, napközben gyakran változik az illata. Egyszer gyümölcsösnek, egyszer virágosnak, másszor pedig friss tenger illatúnak érzem. Igazi tavaszi parfüm. Anyukámnak vettem ajándékba, de valószínűleg veszek belőle magamnak is egyet, mert egyre többször lopok belőle :P
A tartóssága nem a legjobb, de ruhára fújva egy fél napot bőven kibír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

A tartóssága nem a legjobb, de ruhára fújva egy fél napot bőven kibír.

Barbuska90

2016. július 21.

Egy elég jól sikerült Light Blue dupe. Nagyon tetszik az eredeti D&G illat, de nem érzem annyira különlegesnek , hogy megvegyem annyi pénzért. Drága parfümöket csak olyan esetben veszek, ha tényleg érdekes, egyben gyönyörű illatról van szó, ami nálam pl. a Guerlain ház illatait jelenti. Szóval a Light Blue-t nem vettem meg, de ezt azonnal bedobtam a kosaramba, mert nagyon jó áron kaptam egy parfümöt, ami nagyon hasonlít az eredetihez és nincs meg benne az a ,,gagyi illat", mint az aluljárós hamisítványokban.
Hétköznapokon használom, erre tökéletes. Egyetlen apró hiba: kicsit lehetne nagyobb a hatósugara és jobb a tartóssága, de ennyi pénzért még így is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

aleszjandra

2016. április 24.

Ujabb Light Blue dupe :)Könnyed kis "elfujkalos" illat (szerintem a D&G se tud tobbet). Nyarra tokeletes, foleg annak aki szereti ha strandra vagy edzeni menet is van rajta egy kis szolid parfum. Olcso, cserebe viszont nem tartos, mint a legtobb zara :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.