Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2014

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: ananász, málna, jámin, rózsa, vanília

tara95

2019. december 29.

Első fújásra mellbe vág a gyümölcsös koktél illata, megfordul és vörös ajkai csábító mosolyra húzódnak. Pávatoll hajlik elegánsan, csillan az estélyi ruha, búgó hangjától átmelegszik a színpad.

Aztán felocsúdsz, az ital ízléstelenül színes, az ékszer utánzat, a mosoly begyakorolt és mű. Édességgel próbál kompenzálni, de túl cukros és émelyítő.

Igazi pasimágnes ha szereti az édes illatokat, egyébként a gyártósor újabb darabja aminek a tartóssága is vetekszik a 0-val.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

vanillacaramella.sweet

2014. november 26.

Nekem a sima piros With Love van meg,az olyan szinte, mint a Katy Perry Meow,azt szeretem, de ez az Intense nem jött be. Túl erős, fejfájdító még nekem is, pedig jól bírom a sziruposat is. :) Mintha lenne még pár összetevője, de nem tudom, mik. Ananász,jázmin,rózsa sok benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

nyarigabi

2014. november 26.

Erőteljes, édes illat, de nem fogott meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

Erőteljes, édes illat, de nem fogott meg.