Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2019. november 13.

Kiszerelés:   10 ml és 100 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Fejjegy: mandarin narancs

Szívjegyek: eper, virágok

Alapjegy: vanília

tuncsa

2020. szeptember 6.

Édes, krémes kissé púderes illat.Télen imádom viselni.Sokan megkérdezték mit használok. Nagyon-nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

dorottya96

2019. augusztus 19.

Már egy ideje megvan kis golyós változatban. Habos krémes fehércsokis cukrászda illata van. Kellemes kis aromàs illatocska, ami rekordidô alatt elillan- utcán nem is hordanám. Jó néha szagolgatni, de szobaparfüm célra inkább való mint emberek közé. Valamire egyébként nagyon emlékeztet.

Updete: MEGVAN MIRE! Régebben voltak azok az epres-tejes-krémes nyalókák, amik rózsaszín-fehér színben pompáztak. Na annak volt ilyen illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

vanillacaramella.sweet

2019. május 27.

Gyümifagyi (tejes), ezt tudom csak írni róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Gyümifagyi (tejes), ezt tudom csak írni róla. :)

Doll66

2019. március 25.

Ajándék volt, így + 1 csillag. A mai arctalan, méregdrága illatokat szinte azonnal "elfelejtem", őt könnyen fel tudom idézni. Édes, de van benne valami, amitől nem tucat cukros. Fragrantica vélemény szerint "missdiorchérie-s", de engem nem emlékeztet rá, sajnos. Ahogy a Zarák általában, így ő sem tartós, de ennyi pénzért sokszor lehet újrafújni. Az üvege szép, számomra ez is szempont. (És simán lehetne fegyvernek használni a 100 millist, felér egy fél téglával)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.