Zara

Ár:   4495 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2015

Anickaaa

2016. január 10.

Huh! Ez nagyon jó! Ííímádom! Gyönyörű igazi friss gyöngéd tisztaság illat. Frissesség és gyöngédség illat. Tartós is. Nem mosószer szag hanem valami megfoghatatlan enyhén virágos frissesség illat. Ez most egyik kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.