Zara

Ár:   2495 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2016.

Illatcsalád: gyümölcsös

Illatjegyek: mandarin, gyümölcskoktél, fás jegyek, vanília, praliné

vanillacaramella.sweet

2020. január 26.

Nagyon kellemes, krémes sütis, édes,enyhén gyümis illat. Én vmiert enyhén krémes-mogyorósnak érzem, amolyan selymes, mint a mogyis cappuccino pl,de nem egészen azért. Nagyon finom, puha, lágy, simulékony illat, kis szillazzsal, sajnos kis tartóssàggal, ami max 1-2 óra. Ennek ellenére is szeretem. Nekem a 100ml-se egy àtlàtszó és lila pasztellel variàlt hengeres üvegesben van meg, lilapasztell kupakkal. A nevét nem értem, valahogy nem illik hozzá a Lily. Munkahelyre vagy hétköznapi illatnak kivàló, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

fairynorah

2018. augusztus 14.

Nagyon kellemes gyümölcsös-édes illat, a leszáradása nekem süteményes. Szörnyen sajnálom,hogy a tartóssága ennyire csapnivaló, még a páromnak is feltűnt, hogy állandóan fújkálom magam, mert bosszant, hogy felfújom és 2 óra múlva már semmit nem érzek belőle (pedig rajtam elég szépen meg szoktak mardni a parfümök,főleg,h a hajamra-ruhámra is jut belőle) Ha ezt veszem figyelembe, jobban örülnék, ha ennyiért csak feleennyi mennyiséget kapnék,de mondjuk az egész nap érződne...Illat 5, tartósság 2...Jóindulat 4-es (egyelőre)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

tszdori

2018. május 10.

Még csak ma szereztem be az Árkádban Budapesten a 100 ml-es verzióját 2995 forintért, de máris imádom! Ár-érték arányban szerintem nem sok parfüm veheti fel vele a versenyt. Körülbelül 3 órája fújtam a csuklómra, és az édeskés-kellemes-kifinomult (leginkább így tudnám jellemezni) illata még mindig érződik.
A letisztult pasztellkék csomagolása pedig nálam bónusz pont, mindenképp 5 csillag! :)
Szerintem ez az illat a tiniknek és a középkorú hölgyeknek egyaránt megfelelő választás lehet, illetve a Zara parfümök hatalmas választékát tudom ajánlani bárkinek, hisz szerintem mindenki talál a pénztárcájának megfelelő összegért egy isteni illatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

zsalexa

2018. március 21.

Hihetetlenül finom illat! Gyümölcsös-édeskés, és az árához képest rajtam elég tartós. Megy az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

bettyke401

2017. szeptember 13.

Szerelem első szaglásra! :) Anno lakótársamon éreztem meg először, el sem akartam hinni, hogy Zara parfüm, olyan finom illata volt. Azóta is alap darab számomra, mindig van belőle itthon egy üveggel. A tartóssága hagy maga után némi kivetnivalót, de ennyi pénzért ettől szerintem el lehet tekinteni, így bőven 5 csillagos számomra. Remélem még sokáig forgalmazzák :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

cintialaura

2017. augusztus 14.

Nem ezt a parfümöt szerettem volna, de szagolgatás közben olyan kellemes illata volt hogy mégis erre esett a választásom. Egyébként nem szeretem a gyümölcsös illatokat, de ez kivétel lett :) Nagyon jó és erős de mégsem tolakodó édes illata van. 3000 forintért (100 ml) nem várok csodát tartósság terén, a bőrömön 2-3 órát bír, a ruháimon viszont jóval tovább megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

-Agi-

2017. március 27.

Nagyon finom illata van, tavaszra tökéletes! Nem tartós, de ennyi pénzért nem is várom. A 10 ml-es kiszerelést vettem, sajnos az 50 ml-est én sem láttam sehol, pedig fáj rá a fogam rendesen. :( :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

Rencsa

2017. február 24.

Imádom az illatát, úgy szólítottam le valakit akin megéreztem egyszer, hogy "úristenmiez", de úgy tudom nem kapható már, pedig mindenképp újra akartam venni. Remélem valamikor kapható lesz majd megint más névvel, vagy valami... :( Igaz, nem valami tartós, ezért vontam le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Siskoo3

2016. november 15.

Friss, gyümölcsös, virágos és kissé mézes illatok kedvelőjeként azt hittem ez lesz számomra a tökéletes illat, mert a papírcsíkon megszimatolva ez jött le belőle! Viszont nagy csalódás volt! Bőrön a gyümölcsös illata kb 3 perc alatt elpárolog és kb csak a művaníliát érezni, ami aztán szerencsére szintén nem tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Dézi

2016. november 15.

Imádom ezt az illatot. Tegnap sikerült hozzájutnom. Nem igazán kedveltem eddig a gyümölcsös illatokat, mindig fűszereset választottam, de amikor megszagoltam ezt, akkor tudtam, hogy meg kell vennem. Kicsi szantálfát érzek benne, ami a vaníliával isteni párosítás. A gyümölcsös jellege hamar elpárolog, utána egy igazi édes, bújós téli illat lesz belőle. Nagyon különös, ez az első ilyen "téli" gyümölcsös parfüm amivel találkoztam. Sajnos a tartóssága nem a legjobb, háromszor kell fújnom belőle hogy egész nap illatozzak, ezért 4 csillagot adok neki, egyébként imádnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.