Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, Módosítva: 2013. szeptember 13.

Lelőhely:   Zara üzletek

Zara Man GOLD
Ár: 2300+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 30 ml dobozában, csak kipróbált , Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

brbara

2017. november 20.

Imádom. Annyira de annyira jó ez az illat. Ezer közül is felismerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Imádom. Annyira de annyira jó ez az illat. Ezer közül is felismerem.

Lapo

2017. április 9.

Ajándékba kaptam és szinte biztos, hogy magamnak soha nem vettem volna meg, de az évente egyszeri belvárosi buli és klubillatnak pont jó lesz, hiszen ez az élettere ezeknek az illatoknak.. Sokan a nálam tiltólistán lévő márka egyik parfümjéhez hasonlítják, de szerencsére pont annyira más, mint amennyire valóban hasonlít.. megértem a kedvelőit, csak már engem nem hoz lázba ez az édes kis semmiség.. Egy biztos.. ha egyszer elindulok a "diszkóba", megborotválkozom és körbe fújom magam vele.. így még akár néhány évet le is tagadhatok a koromból.. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

cinigajdos

2017. február 4.

A páromnak gyakorta ezt veszem,mert nagyon szereti. Elégedett az illatával, a bőrén is jól tart. Az ára is "diák" pénztárcához ideális,próbáltuk már az Uomo-t is,de annak valahogy kesernyés az illata,szerintem ez a legjobb a maga kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Pöti

2016. szeptember 4.

Egyetlen férfihoz tudom kötni, de az illatot akkor se szerettem, amikor a férfit szerettem. Nekem ez tömény ananász, rajta legalábbis mindenképpen. És utálom az ananászt.. :'( Utálom és ebben az életben többé nem akarom érezni, mert fáj..
Na, sikerült belefutnom megint ebbe az illatba, igaz, hogy üvegből szimatoltam, nem pedig bőrön. Az illat szerintem még mindig szörnyű (elnézést azoktól, akik viszont szeretik), nekem még mindig túl ananászos, bár volt, aki körtésnek mondta (most komolyan, körte???). De a fragi szerint ebben nincs semmiféle ananász (se körte, természetesen). Szóval, ez nekem még mindig nem tetszik, annyira nem, hogy ha valakin megérzem, akkor azzal gyakorlatilag beszélni se tudok. Nem a rossz emlékek miatt, hanem mert egyszerűen nem veszi be az orrom ezt a koktélt, agyon nyom mindent maga körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Sziszikecs

2016. május 23.

Nekünk nagyon bejött. A párom egyik nagy kedvence volt és gondoltam meglepem vele. Reggel fúj magára belőle de este még érzem rajta. Szeretem az édes illatokat. Hirtelen kicsit tömény, de utána nagyon kellemes. Árban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Cuni95

2015. augusztus 12.

Örök kedvenc a férfi illatkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Örök kedvenc a férfi illatkategóriában.

polaroidpaper

2014. augusztus 7.

én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

én szeretem.

lunaticgirl

2013. november 15.

Hát nem is tudom mikor először a boltban beleszagoltam gondoltam úristen esetleg apukámnak venném meg, de mégis elhoztam a páromnak aki teljesen odavan érte:)igaz az az édes tónus amit ő leginkább szeret benne kb 10 perc múlva jelenik meg és tart pár órát de az tényleg nagyon szexi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Málni

2013. október 2.

Ezen a parfümön is gyorsan túladtam szerencsére! Azért lett véve, mert sokan a Paco Rabanne Black XS-hez hasonlították és nekem az az egyik nagy favoritom. Természetesen ezt fele áron adják mint a Black xst, gondoltam jó vétel lesz. Igen, hasonílt rád, de nem eléggé, hiányzik belőle a lényeg, a jó kis pralinés, krémes finomság, ráadásul túl "alkoholos" (fejem is rögtön megfájdult tőle), sokkal higítottabbnak éreztem a Zara féle dzsúszt.
Intenzitása 5 percig tartott és tartóssága 1 órát ha bírt:(
Külsőre sem egy ász szegény, úgyh elég nagy csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

Intenzitása 5 percig tartott és tartóssága 1 órát ha bírt:(
Külsőre sem egy ász szegény, úgyh elég nagy csalódás...