Zara

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fej: bergamot, rózsa, feketeribizli

Szív: gyöngyvirág, őszibarack, orchidea

Alap: cédrus, pézsma, ámbra

csejteidori

2020. január 16.

Egy 30 ml-es üvegcsével használtam és azért vettem meg mert nagyon emlékeztetett a Victoria's Secret Bombshell illatára. Legalábbis első fújásra, mert a leülepedés után sokkal orchideásabb annál, ezáltal kicsit egyedinek is tartom. Sokan mondják, hogy Incanto Shine illata van... én azt annyira nem látom bele. kellemes, játékos tavaszi/nyári illat de nem túl tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Soleils05

2019. március 21.

Tavasszal mindig valami friss, üde illat után nyúlok ami nekem 2 éve ez a parfüm. Ár-érték arányban nagyszerű! Tartóssága sajnos nem a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

oaxaca

2019. március 18.

Nagyon jó illata van, tipikusan tavaszi. Mivel a tartóssága nem a legjobb és akciósan 990 forintér vettem 200ml-es kiszerelést ezért itthonra szoktam magam ezzel befújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

kolozsve

2019. március 15.

Nem én vagyok a legnagyobb virág illat kedvelő, de ezt nagyon szeretem! Az egyik legjobb tavaszi, sőt nyári illat, mert van benne valami frisseség is. Pici gyümölcsösséggel és édességgel készített virágcsokor. Marad a gyűjteményemben, és a melegben többször nyúlok majd érte :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

izabella73

2019. február 27.

Friss és nőies,kicsit virágos kicsit gyümölcsös, kellemes illat.Tartóssága is van olyan jó mint a drágább parfümöké.Örülök hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 27.

gsaci2000

2018. augusztus 14.

Már az út túloldalán is érezhető, nőies illatú. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Már az út túloldalán is érezhető, nőies illatú. :)

Abeille

2018. május 25.

Imádom! A legjobb Zara illat, szuper friss, gyümölcsös és meglepően tartós. Biztos újraveszem, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

kzsa1

2018. február 9.

Finom friss illat a mindennapokra. Nekem nagyon tetszik :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

Finom friss illat a mindennapokra. Nekem nagyon tetszik :)

tgerika74

2018. február 2.

Ez is Incanto Shine akar lenni😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

Ez is Incanto Shine akar lenni😁

fodornoncsi

2018. január 21.

A 200 ml-es változatát sikerült beszereznem akciósan 3000 forintért, a boltban nem is győzött meg annyira az illat, amikor kifújtam legelőször talán még gagyinak is éreztem, de gondoltam jó lesz elfújkálni, amikor a pékségig is illatozni akarok valamitől. Ehhez képest rengetegszer azon kapom magam, hogy tél közepén, a hóban, a fagyban ezzel a virágos, gyümölcsös, könnyed és tavaszias illattal fújom magamat, annyira megszerettem. Rajtam tartja magát rendesen (főleg hajon és ruhán, ott bőven napokkal később is érződik), bár lehet azért érzem ennyire, mert új illat. Eddig is rajongója voltam a Zara parfümöknek, de ezzel az illattal nagyon megleptek, figyelembe véve, hogy nem is szeretem az eféle gyümölcsös alkotásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.