Zara

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2016.

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: bergamott, rózsa, ribizli, barack, cédrus

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

toth kata

2022. március 30.

Nyáron vettem meg elősször, azóta kipróbáltam más Zara parfümöt is, de mindíg visszatérek ehhez mert úgy érzem ez az illat tényleg én vagyok. Valamint nagyon sok emléket idéz vissza a nyárról. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

tundying

2021. július 12.

Friss, rajtam kissé citromos beütésű, tavaszi-nyári hétköznapi illat. Modern , kissé maszkulin jelleg is felbukkan benne, de a nagy melegben szívesen nyúlok érte. Teszteren elsőre nagyon tetszett, aztán megvettem és akkor valahogy kevésbé, de mostanra megkedveltem. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

Csene

2021. július 7.

Három éve csak ezt használom, számomra tökéletes!!! Tartós, nagyon kellemes illatú. Már sokan megdicsérték rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 7.

vikikiwi

2021. március 19.

Már többször újravettem, nekem kiemelkedik messze a tipikus ruhabolti parfümök közül. Egész sokáig érezni az illatát, ruhán is megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

senskin

2020. október 19.

Istenien friss, tavasz illata van, egyszerűen nagyszerű! Kivételesen megvettem az édességet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

kepviselofank

2020. október 9.

sosem gondoltam volna, hogy valaha zara parfümöt fogok vásárolni, eddig mindegyiket kb. ugyanolyan illatúnak érzékeltem. :D ezt meg valamiért sosem szagoltam meg, valahogy mindig kimaradt, pedig nagyon jó, tényleg! 2995 ft-ért adták egyben a gardeniával, hát ennyiért pedig aztán pláne ajándék. nem egy nagyágyú, de nem is ígéri és nem is várja tőle senki, ennek ellenére valami brutál kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Pamador

2020. július 8.

A barátnőmtől kaptam. Ha olyan személytől kapok parfümöt akit szeretek, akkor lelki kötődésem is lesz az illathoz. Mert akkor az az illat szeretettel burkol be.
Na így vagyok a Zara Orchid-dal is. Nyár van, forróság, nekem ez az illat friss, édes. Szeretem. Tartóssága is kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

HHanga

2020. június 16.

Én nagyon szeretem, üde illata van és pár óráig kitart, napi 1-2-szer felfrissítve tökéletes.
Nem tolakodó az illata, inkább olyan kis tavaszias, vagy mintha most tusoltam volna le egy másodperce :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

kisszandi

2020. április 22.

Most Mindenki nagyon utálni fog a véleményemért, de leírom. Az alapján vettem meg, hogy Mindenki írta milyen jó édeskés illata van. Hát ma megérkezett gyorsan ki is bontottam és megszagoltam. Egyetlen fújás volt, de hogy a férfi kollégámait idézzem akivel "szegénnyel" szintén megszagoltattam azt mondta, hogy ennek ilyen "ocean air" wc illatosító szaga van. Sajnos szerintem is vagy még a citromos domestos lenne a jó írás.
Summa summarum, örülök hogy nektek így bejött / rajtatok ilyen jó illata van de Nekem sajna nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Qwerty

2019. december 23.

Kifújáskor a s.Oliver illatokra emlékeztet pont olyan üde és gyümölcsös, mint a So Pure és a Black Label. Később viszont pontosan a Dsquared Wood For Her. Nem tudtam kipróbálni, mikor megvettem - épp utazás előtt voltam, nem mertem magamra fújni semmit - így tulajdonképpen vakvásárlás volt, csak a teszterüveg nyakát szimatoltam. Az ára miatt akkorát nem kockáztattam, de örülök neki. A Dsquared illata valahol rajta volt a listámon, de azért az nem egy nagyágyú, ahhoz képest nagyon is sokat kérnek érte, így már lemondtam róla. Viszont ezzel az illattal helyükre kerültek a dolgok, megkaptam, amit akartam, egy friss, gyümölcsös koktélt. Kicsit túl fiatalos nekem ez az üdesége, de pont olyan, mint hőségben egy jeges limonádé, ami még akkor is jól esik, ha kicsit több a cukor benne, mint ahogy azt szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 23.