Zara

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2016.

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: bergamott, rózsa, ribizli, barack, cédrus

Ár: 1000 , Eladó: vikic
Állapot: Kétszer használt , Helyszín: Győr, fizetés: --
Zara Orchid Edp+golyós parfüm
Ár: 3300+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 100 ml / 48 ml + 10 ml / 9,5 ml, Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

vikikiwi

2021. március 19.

Már többször újravettem, nekem kiemelkedik messze a tipikus ruhabolti parfümök közül. Egész sokáig érezni az illatát, ruhán is megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

senskin

2020. október 19.

Istenien friss, tavasz illata van, egyszerűen nagyszerű! Kivételesen megvettem az édességet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

kepviselofank

2020. október 9.

sosem gondoltam volna, hogy valaha zara parfümöt fogok vásárolni, eddig mindegyiket kb. ugyanolyan illatúnak érzékeltem. :D ezt meg valamiért sosem szagoltam meg, valahogy mindig kimaradt, pedig nagyon jó, tényleg! 2995 ft-ért adták egyben a gardeniával, hát ennyiért pedig aztán pláne ajándék. nem egy nagyágyú, de nem is ígéri és nem is várja tőle senki, ennek ellenére valami brutál kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Pamador

2020. július 8.

A barátnőmtől kaptam. Ha olyan személytől kapok parfümöt akit szeretek, akkor lelki kötődésem is lesz az illathoz. Mert akkor az az illat szeretettel burkol be.
Na így vagyok a Zara Orchid-dal is. Nyár van, forróság, nekem ez az illat friss, édes. Szeretem. Tartóssága is kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

HHanga

2020. június 16.

Én nagyon szeretem, üde illata van és pár óráig kitart, napi 1-2-szer felfrissítve tökéletes.
Nem tolakodó az illata, inkább olyan kis tavaszias, vagy mintha most tusoltam volna le egy másodperce :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

kisszandi

2020. április 22.

Most Mindenki nagyon utálni fog a véleményemért, de leírom. Az alapján vettem meg, hogy Mindenki írta milyen jó édeskés illata van. Hát ma megérkezett gyorsan ki is bontottam és megszagoltam. Egyetlen fújás volt, de hogy a férfi kollégámait idézzem akivel "szegénnyel" szintén megszagoltattam azt mondta, hogy ennek ilyen "ocean air" wc illatosító szaga van. Sajnos szerintem is vagy még a citromos domestos lenne a jó írás.
Summa summarum, örülök hogy nektek így bejött / rajtatok ilyen jó illata van de Nekem sajna nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Qwerty

2019. december 23.

Kifújáskor a s.Oliver illatokra emlékeztet pont olyan üde és gyümölcsös, mint a So Pure és a Black Label. Később viszont pontosan a Dsquared Wood For Her. Nem tudtam kipróbálni, mikor megvettem - épp utazás előtt voltam, nem mertem magamra fújni semmit - így tulajdonképpen vakvásárlás volt, csak a teszterüveg nyakát szimatoltam. Az ára miatt akkorát nem kockáztattam, de örülök neki. A Dsquared illata valahol rajta volt a listámon, de azért az nem egy nagyágyú, ahhoz képest nagyon is sokat kérnek érte, így már lemondtam róla. Viszont ezzel az illattal helyükre kerültek a dolgok, megkaptam, amit akartam, egy friss, gyümölcsös koktélt. Kicsit túl fiatalos nekem ez az üdesége, de pont olyan, mint hőségben egy jeges limonádé, ami még akkor is jól esik, ha kicsit több a cukor benne, mint ahogy azt szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 23.

Bettu

2019. december 14.

Ajándékba kaptam. Nekem kicsit túl édes, de igazából néha fújok és egyre jobban tetszik😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

hedorka

2019. november 11.

Nagy szerelem, könnyed, üde és rajtam kifejezetten tartós. Amióta használom, nagyon sokan jegyezték meg, hogy mennyire illik hozzám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Jucsi10

2019. május 23.

Az egyik legfinomabb és legtartósabb illatú Zara parfüm.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Az egyik legfinomabb és legtartósabb illatú Zara parfüm.:)