Zara

Ár:   2995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2018. május 22.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: sárgadinnye, rózsa, pézsma

Berlin

2019. december 25.

Nagyon édes, mármint olyan Pink Sugar szinten, akinek az tetszett, annak biztosan ez is fog. :) Én nyáron, szezonálisan szeretem a gyümölcsös, friss illatokat, ezt is nagyon szerettem, 1-2 hónapig, aztán annyira telítődtem vele hogy nem bírtam már használni. Nem annyira friss gyümis mint inkább cukros az illat, és nagyon illékony, a ruháimnak sosem maradt olyan igazi női parfümös illata viselés után, mint ahogyan a drágább parfümöknél jellemző. Persze ez nem is harminc, hanem három ezer forint kb., így ár-érték arányban ha valaki szereti a szuper édeset akkor korrekt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

vanillacaramella.sweet

2019. október 4.

Update: Miert nem Melon Margherita a neve? Nagyon nem, túl dinnyés. Enni szeretem, de illatban nem működünk együtt.
Eladó.

2019. Majus 27:
Enyhèn barackos, inkabb más gyümölcs dominàl benne es kicsit viràgos illat is egyben. Szombaton vettem, a Cherry Sling-gel volt egy dobozban együtt, külön darabkènt mar nem kapható.
Nem nyűgözött le, de nem rossz.

Update: tènyleg dinnyès. Es vmi zöld fű vagy hasonló is èrződik rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Eladó.

2019. Majus 27:
Nem nyűgözött le, de nem rossz.

Update: tènyleg dinnyès. Es vmi zöld fű vagy hasonló is èrződik rajta.

Kitti986

2019. január 25.

A kedvenc illatom, friss, édes, sárgadinnyés! Nagyon sajnálom, hogy már nem kapható és hasonló illatot sem találtam még...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

senskin

2018. június 15.

Ez nekem nagyon nem. Ráadásul valamiért barackos illatra számítottam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Ez nekem nagyon nem. Ráadásul valamiért barackos illatra számítottam. :)

Szlilla19

2018. május 26.

Azonnal beleszerettem, édes, nyári illat. Mintha a tengerparton napoznék, egy koktéllal a kezemben. Instant nyaralás hangulatot ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.