Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2019. március 25.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2014

Illatösszetevők: bergamot, rózsa, magnólia, ámbra, pézsma

Linett21

2021. március 17.

Chloé EDP-másolat. Méghozzá kifejezetten jó. Bár olcsóbbnak olcsóbb, de tartóssága hagy maga után kívánnivalót. Rajtam 1-2 órán belül elillan. Nappalra, rohangálásra remek, cuki-virágos; de estére, vagy alkalomra válassz mást. A tartóssága (hiánya) miatt mínusz 1 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

zöldike'91

2016. november 4.

Nagyon szeretem. Amolyan komoly-elegáns-hétköznapra való illat, ami egyben különleges is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

ZiAn

2016. október 21.

Régebbi besszerzés, volt már jobb választásom ...Nem hiszem, hogy újra venném, de akkor úgy éreztem ez kell nekem. Hát ilyen is van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 21.

redheadvrouw

2016. október 5.

Februárban vettem még, igazi zord, nyirkos időt idéz fel nekem ez az illat. Bár más tekintetben is hideg, szinte éles illatnak érzem...akkor fújom, amikor én magam is hideg és távolságtartó vagyok, senki ne jöjjön a közelembe, ne is szóljon hozzám. De ilyen napom nagyon ritkán van, tehát méltatlanul keveset használom.(Amúgy Powdery, nem Powderly Magnolia) Az Andrássy úton szoktak idősebb turista hölgyek Chloé EDP csíkot húzni, követem őket az szimatommal, konstatálom, hogy ez bizony finom és akkor eszembe jut, hogy nekem is van egy ilyenem. Nem illik hozzám, de megtartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

nyarigabi

2016. április 6.

Tökéletes Chloé EDP másolat, úgy fél óráig. Ma egy-egy csuklón teszteltem, a Chloé szuperfinom lett, a Zara fél óra után búcsút mondott. ettől függetlenül a nem túl magas árát megérheti annak, aki szereti ezt az illattípust. de én inkább az eredetire gyűjtenék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

dinella

2016. január 21.

Minap a Zarában nézelődtem, amikor megláttam, hogy újra kapható a nagy kedvencem a Black Peony. Láttam, hogy egy másik parfümmel együtt adják nagyon olcsón így megszagoltam a másik parfümöt, vagyis ezt. Kifújtam csuklómra és egyből megtetszett.
Nagyon jó Chloé másolat!!!
Végül a hatalmas parfümcsomag ( Powdery Magnolia és Black Peony) velem jött haza. Alig várom, hogy tavasszal fújkálhassam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Nagyon jó Chloé másolat!!!

Anna-

2015. október 18.

Már a 2. üveget használom, engem annyira megfogott ez az illat, szerintem elképesztően finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

vanillacaramella.sweet

2015. július 6.

A Gucci Flora Magnoliára hajaz. Kellemes virágos,púderes magnólia. Bennem régi időket idéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

_zsulu_

2015. január 21.

Megvan a véleményem a Zara parfümjeiről, mind ugyan olyan illatú, erős, öregasszonyos, édes rettenet. De ez! Ez szuper jó, kellemes virágos tisztaság illat, nem túl tolakodó. Meglepően tartós is. Csak hab a tortán a most akciós 1500 ft-os ár, vettem is 3 üveggel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.