Zara

Ár:   4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogmir, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2019.

Illatcsalád: gyümölcsös

Fejjegy: piros bogyós gyümölcsök

Szívjegye: őszibarack

Alapjegy: vanília

tuncsa

2020. szeptember 6.

Finom kellemes, édes gyümölcsös illat. Nagyon jó érzés viselni. ZARA illatokban soha nem csalódom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

HannaLove

2020. július 21.

Nem vagyok nagy parfümszakértő :) de a Zarás illatokat nagyon szeretem, mert olcsók és különlegesek, mindig odamegyek megszaglászni a parfümös polchoz, hátha van valami újdonság :).
Ez egyszerre fiatalos-friss-üde és édes-elegáns illat, a "lecsengésekor" is változatlan, ugyanaz a kellemes illat marad meg kb. 4-5 óráig (ez nálam fontos szempont mert sajnos rajtam a legtöbb parfüm illata idővel megváltozik nemkívánatos irányba :O )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

vegyesz001

2020. július 19.

Szerettem volna egy kellemes illatú, lehetőleg tartós, de nem túl drága parfümöt (EDP-t). Bementem a Zaraba és elkezdtem szaglászgatni a parfümöket, aztán megláttam, hogy ebből a fajtából már csak egyetlen 1 db van. Gondoltam biztos azért, mert annyira jó, h ennyire elkapkodják.Megszagoltam a tesztert, elsőre megtetszett, finom, nem túl tolakodó gyümölcsös, virágos illat, se nem túl édes, se nem túl citrusos, igazi kellemes mix. Örülök, hogy levettem a polcról, több nap használat után is azt tudom mondani, hogy ,,szeretem illat”, nem unalmas, hanem friss és viszonylag tartós is. 50 ml 4500 Ft-ért nagyon kedvező ajánlat, így bátran ajánlom azoknak, akiK a hasonló illatkategóriát kedvelik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

fioretta

2020. július 9.

Bogyós gyümölcsös - vaníliás illat, ugyanakkor van benne valami kis extra "csavar", számomra magában foglalja a boldogság, elegancia, lágyság, harmónia, nyugalom, belső szépség érzését. Különleges alkalmakhoz és egyszerű hétköznapokhoz is nagyszerűen társítható, évszak tekintetében azonban inkább tavasz-nyáron lehet befutó.
Tetszik az üvege, ahogy körbe van csomagolva pinkszínű finom bőrszerű anyagba, kreatív és dizájnos.
Sajnálom hogy nincs belőle kisebb kiszerelés, amit táskában magammal tudnék vinni, mert nem annyira tartós, hogy egy egész napot kibírjon.
Viszonylag új illat a Zarától, remélem a tényleges hosszútávú használói közül is többen fogják értékelni, hogy a csillagocskák reális értékelést, reprezentatív eredményt mutassanak :) :) :)
Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Ár-érték arányban tökéletes!

vanillacaramella.sweet

2020. január 21.

Csak papírcsíkra fújtam, édes, epres-barackos illata volt. Egyszerű édes-gyümis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance