Zara

Ár:   4295 Ft és 8595 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eheiszki, Módosítva: 2024. február 26.

Ár:   4295 Ft és 8595 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Fejjegyek: bergamott, cukrozott bogyós gyümölcsök, levendula, rózsa

Szívjegyek: jázmin, liliom, almavirág, madagaszkári vanília

Alapjegyek: vanília, heliotróp, borostyán, pézsma, szantálfa

Ár: 3000 , Eladó: Macska27
Állapot: 6 fújás hiánnyal 30ml-s Edp, Helyszín: Szolnok személyes átvétel , fizetés: Banki utalás után Fox, Packeta ,Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gyertyastunder

2024. március 17.

Egyik kedvenc Zarás parfümöm, rengeteg dicséretet kapok rá mindig :) Erőteljes, vaníliás, nőies illat, de nem émelyítő egyáltalán, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 17.

Ferita

2024. március 11.

Nagyon jó kis Billie Eilish dupe. Szeretem azt az illatot,de semennyire nem volt tartós rajtam így sosem vettem meg üvegében. Mikor megláttam,hogy a Zara is kijött egy duppal meg is rendeltem. Persze ez sem olyan tartós,de töredék árért megéri megvenni a Billie edp kedvelőinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 11.

Saranhuone

2024. február 27.

Kellemes vaníliás, fűszeres illatka de szerintem feledhető,pláne ha az azóta szerelem illatommá nőtt Supreme tesójához hasonlítom. Azt tudnám rá mondani, hogy kedves illat, nem tolakodó, nem zavar senkit de nem is az az illat, amire évek múltán is emlékszel. Rajtam a tartóssága is hagy kívánnivalót, túl kevés ideig tart az kezdeti fázis, amikor még érdekes az illat, míg a társai akiket birtoklok (Supreme, Vibration, Angelic) le se robbannak rólam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 27.

Macska27

2024. február 27.

Ki fújáskor nagyon tetszik, nagyon fűszeres vanília. Ha ilyen maradna, nagyon tudnám szeretni.
Le száradás után a virágok illatának keveréke domináns a bőrömön. Majd egy finom, bőr-közeli, vaníliás alap illat marad.
Nem ismerem a parfümöt, aminek a dupeja.
Nem lett szerelem…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 27.

Nem ismerem a parfümöt, aminek a dupeja.
Nem lett szerelem…

eheiszki

2024. február 27.

Gyakorlatilag Billie Eilish 1. dupe.. azt se szeretem. A nyitásában érzek egy kis rágógumis jelleget, azt a retro rózsaszín fajtát. De a továbbiak Eilish 1. Tartósságával nincs gond szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 27.