Zara

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, Módosítva: 2013. szeptember 13.

Lelőhely:   Zara üzletek

Poptie

2017. szeptember 5.

Hát ez aztán nem egy könnyű illat! Mély és nagyon erős. Rendkívül különleges, nem egy tucat illat. Sokáig a kedvencem volt, éjszakai bulizáshoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

monri95

2015. november 2.

Az egyik örök kedvenc. Még kapható a Zara üzletekben? (sajnos én nem találom)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Az egyik örök kedvenc. Még kapható a Zara üzletekben? (sajnos én nem találom)

vanillacaramella.sweet

2015. július 6.

Vizililiom,tényleg vizes-virágos,könnyed,tiszta illat. Enyhe édessége számomra nem is édesség,inkább vizes,nem tartós rajtam. Valahogy nem passzolunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

bellehercegno

2015. március 19.

Azt hiszem,ez a Zara lenne a régi Miss Dior Chérie klónja :) Nekem túlságosan édes,erős illat és nagyon tartós ezek tetejébe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 19.