Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

A Zara legújabb, 2014-es illata

Főbb illatjegyei: mandarin, körte, rózsa, ylang-ylang

bcsillus

2018. május 11.

Ő volt a tökéletes parfüm! nagyon tartós, nagyon jól passzolt hozzám és sokan meg is dicsérték rajtam. Kár, hogy már nem forgalmazzák :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

HViki94

2018. február 5.

Egyszerűen imádom ezt az illatot! Soha nem vettem ruházati boltban parfümöt, de most ezzel kivételt tettem, és egyáltalán nem bántam meg! Kevés fújással is egész nap érződik rajtam.
A kiszerelése is nagyon gazdaságos, sok van benne, és sokáig kitart. Viszont ugyanez negatív is, mivel táskában nem nagyon fér el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Cathi

2017. július 17.

Zaraban volt leárazva, volt mini kiszerelés is, azt vettem meg, mert nem volt teszter, és nem akartam kockáztatni (a kicsi 2 euro volt).
Hát eléggé meglepődtem, mikor kipróbáltam. Nekem valahogy férfi illatnak tűnik, nem nőinek. Fanyar illat, ettől függetlenül tetszik, de nem fogom elhasználni. Maga az illat nem rossz, ezért nem fogom lepontozni, így megkapja a 3*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

bodri95

2016. november 21.

Imádom, életem illata!!! Teljesen függő lettem tőle. Ajándék volt a barátnőmtől, és megveszek érte és a barátom is. Kapható még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

agen

2016. április 5.

Rajtam szerencsére nem light blue-ként működött, nagyon szerettem, két üveggel is elhasználtam plusz egy testpermetet. Nagyon jó kis illat volt, főleg tavasszal. Ma fogyott el az utolsó, így gondoltam elbúcsúztatom egy 5 ponttal :) Mandarin jutott eszébe róla mindenkinek ...nekem csak egy friss tiszta illat, tele emlékekkel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

jzsofi

2015. december 22.

Kellemes friss illat, valoban light blue-ra hajaz, de engem meg inkabb emlekeztet egy regi s oliver parfumre, sarga uvegje volt es a neveben szerepelt h sport. Woman sport vagy vmi ilyesmi. Nah mindenestre jo kis illat, nyari kirandulos. Rajtam viszont nem annyira tartos, hamar borkozelive valik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

eveartstar

2015. február 21.

Érdekes, hogy egy idő után amikor rajtam volt, hirtelen emlékeztetni kezdett egy illatra, és nem a Light Blue-ra!
A Light Blue előszörre kifejezetten Grapefruit illat! Majd elillanva, csak egy nagy édes tömb marad vissza a parfümből, amit nem igazán szeretek.
Itt egy finom kesernyés narancs vibrál fel, amit mindvégig meg is tart a parfüm. Hát ezzel engem is fogva tart az biztos...
Imádom! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 21.

Imádom! :))

kisko

2014. szeptember 14.

Light Blue nyomdokain lépked, de nem olcsó utánzat, szívesen viselem :)
Egy picivel lehetne tartósabb azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Light Blue nyomdokain lépked, de nem olcsó utánzat, szívesen viselem :)
Egy picivel lehetne tartósabb azért.

laryah

2014. szeptember 14.

6 ezer volt decemberben, most fogyott el. Árát tekintve szerintem megéri, nagyon könnyű virágos friss illat. Én imádtam ,nem illant el hamar.Érdemes betérni a Zarába megszagolni,még annyit róla,hogy két barátnőm egyből rohant megvenni amint megérezte rajtam :) Könnyű,üde.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

nyarigabi

2014. június 27.

Csodálatosan könnyű, de mégis tartalmas illat. Sajnos rajtam nem túl tartós, ahhoz képest viszont drága, hogy Zara. Ennek ellenére ajánlom tesztelésre annak, aki nyári illatot keres.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.