Zara

Ár:   5990   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2015. március 20.

Ár:   5990
Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2015

Illatösszetevők: mandarin, barack, kakaó, praliné, vanília

vanillacaramella.sweet

2015. november 10.

2015 nyár:
Tényleg tömény,és megis bejött,de csak télre való. Most a negyven fokban fullasztó,de limitált és már csak a golyós teszterke maradt,de eladó golyós és üveges se volt már,pedig vettem volna. Sok praliné,vanília és kis kakaó,mandarin. Tartós,már bő 4órája érezni bőrömön. Ha lenne valakinek eladó,írjon (vanillacaramella.sweet@gmail.com). Köszi! :)

2015 okt.22.: Valakinél esetleg eladó? :)

2015 nov.10.: Senkinél sincs árva darab? Látott vki még valahol Zara üzletben? Kezdem feladni.. ;(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

2015 nyár:

2015 okt.22.: Valakinél esetleg eladó? :)

Sajtosmasni

2015. július 26.

Vanillacaramella, az Alléban a Zarában még kapható, ráadásul leértékelve!! Csapj le rá!
Én egyszerűen imádom, rajtam nagyon jól "működik" ez az illat. A retró üvegecskéje, pumpája meg imádnivaló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

nyarigabi

2015. március 3.

Émelyítően édes, a pralinén és a vanílián kívül semmit nem érzek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Émelyítően édes, a pralinén és a vanílián kívül semmit nem érzek.