Zatik

Ár:   $28   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bangita, Módosítva: 2020. május 6.

Ár:   $28
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kellemes illatú olajkeverék csipkebogyó és nigella szinergiájával nyugtatja, táplálálja és lágyítja a bőrt. Az esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, antioxidánsokban és fehérjékben gazdag gyulladásgátló, antimikrobiális és antibakteriális hatású fekete kömény olaja elsimítja a ráncokat, nyugtat és véd. A hidegen sajtolt értékes olajakból és növényi kivonatokból készült könnyed, gyorsan felszívódó szérum kiegyensúlyozza, táplálja, hidratálja, mattítja és puhává varázsolja a bőrt.

Antioxidánsok: Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.