Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2015. október 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Zelka Tökmagolajos szappan olyan hatféle olajból készült dús habot adó szappan, mely elsősorban az érzékeny, gyulladásra hajlamos bőrre ajánlott. A tökmagolaj magas nyomelem tartalma, és a benne található A és E-vitaminok, valamint antioxidánsok tonizálják, egyensúlyban tarják a bőt, valamint erősítik a kötőszövetet.

A Zelka Tökmagolajos szappan főleg hideg időben tökéletes, hiszen a kakaóvaj védi a bőrt a kiszáradástól a tökmagolaj pedig segít a bőr rugalmasságának megőrzésében. Az anattópor kellemesen narancssárgára színezi a szappant. A mentaolaj frissítő antibakteriális hatású, a kubeba olaj pedig bőrnyugtató és bőrtisztító olaj.

Darkoscsaj

2013. június 8.

Végül emiatt a szappan miatt regisztráltam ide... majd még pár tesójáról is írok :)
Illatra végül is semmi különös, de ezért nem vonok le csillagot, mert nem közvetlen webshopból vettem, hanem viszont eladótól és mint kiderült "lejárat közelit"...
Habzik rendesen, ahogy kell, ennek ellenére nem fogy rohamosan.
Igazából az alakja is kedvező, nekem általában elvékonyodnak és kettétörnek a hosszúkás szappanok.
Tisztít, de nem húzódik a bőröm, bár ami ilyet tud az én bőrömmel az már veszélyes. :)
Az oldalon arcápolásra írják, én testre használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Habzik rendesen, ahogy kell, ennek ellenére nem fogy rohamosan.
Az oldalon arcápolásra írják, én testre használom. :)

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Piper Cubeba, Mentha Piperita (Peppermint) Oil

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Kubébabors. A növény nem szerepel semmilyen formában a hivatalos CosIng adatbázisban. Az EWG adatbázisa szerint gyümölcsének olaját és kivonatát használják, mindegyik illatanyag.