Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RiaSz, Módosítva: 2017. május 3.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 2490 Ft

100% tisztaságú, hidratáló és regeneráló hatású argánolaj. Néhány csepp is elegendő a bőr ápolására önmagában vagy a megszokott arckrémbe, testápolóba keverve. Száraz, töredezett hajvégek ápolására önmagában is kiváló.

• ápolja, puhítja, regenerálja a bőrt, így fokozza annak rugalmasságát
  • ránctalanítja, fiatalítja az arcbőrt
  • helyreállítja, javítja a száraz, töredezett hajvégeket
  • táplálja a száraz körmöket, a körömágyat és a kézfej bőrét
  • segít csökkenteni az irritált és a száraz bőr tüneteit

Ár: 2490 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

viragi

2017. november 3.

Ez a második argánolaj, amit kipróbálok, előtte aromax-ot vettem. Annak elég erős "szaga" volt, ennek semmi. Raktam már testápolóba, illetve használtam a kezemen és az arcomon is. Előtte megnedvesítem a bőröm és utána olajozom be. Itt sem éreztem azt a wow hatást, amit várnék, az én száraz bőrömmel ez sem tesz csodát, de ártani biztos nem árt, nem irritál, nem okoz pattanásokat. A kiszerelése nem túl praktikus, szerencsére egy kiürült szérumos üvegről levéve a pipettát erre az üvegre is jó volt, így könnyebb volt a pipettával kinyerni az olajat az üvegből. Elég nagy mennyiség, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil