Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 990 Ft

A Zelka Borsmenta illóolaj alapanyagát leginkább Európában és Amerikában termesztik. A Borsmenta (Mentha Piperita) ugyanis egy vadon nem termő, a zöld és a vizimenta keresztezéséből előállított hibrid. A Borsmenta illóolaját a növény egyszerű vízgőzdesztillációja útján nyerik.

• A Zelka Borsmenta illóolaj kiválóan enyhíti a hörgőhurut és az asztma tüneteit,
  • fogfájás enyhítésére,
  • szúnyogriasztónak is kiváló,
  • inhalálva: gennyes homloküreg gyulladás ellen kiváló,
  • fürdővízhez adva izzadásgátló,
  • rühösség ellen érdemes közvetlenül bekenni az érintett felületet mert a Zelka Borsmenta illóolaj megöli az atkákat,
  • migrén esetén bedörzsöléssel vagy száraz inhalációval csillapíthatjuk a tüneteket.

Kiszerelés: 10 ml.

Ár: 990 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Potyos

2015. augusztus 31.

Nagyon jó az illata! Én a narancsossal evertem össze a párologtatómban és nagyon frissítő a hatása. Munka közben jólesik mikor megcsap az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil