Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kjudit, az összetevőket feltöltötte: Illa Gabriella, Módosítva: 2014. március 19.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 2190 Ft

Natúr különlegesség, igazi hidratálóbomba egyetlen tégelyben: a Zelka Kézkrém Argán olajjal a lehető legszuperebb találmány a száraz és viszkető bőrre! A benne lévő shea vaj rengeteg áldásos tulajdonsággal rendelkezik, gyógyír a száraz és ekcémás bőrre, gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatással is bír, ezen felül hidratáló tulajdonsága is remek.

Van egy ritka és nagyon különleges egzotikus összetevő, a Marokkóból származó kincs, az argán olaj. Nehezen lehet hozzájutni, főleg a magas minőségű olajhoz, ugyanis a mai napig kézműves eljárással vonják ki a fa terméséből az olajat. Az egyik legjobb - ha nem a legjobb a világon! - természetes bőrfiatalító és öregedésgátló szer, használatától a bőr rugalmas, selymes és bársonyos lesz. Rengeteg antioxidáns, értékes fenolok és zsírsavak gondoskodnak a táplálásról és a tökéletes ápolásról.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

narancsfavirág

2017. július 27.

A hatásával elégedett vagyok, számítottam rá, hogy ez egy zsírosabb krém, de ahhoz képest elég jól beszívódott. (elég száraz bőröm van) Viszont az állaga nagyon morzsálódós, és hullik mindenfelé, amikor kiveszem, ami engem eléggé zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

kobarbika

2016. augusztus 20.

Kis mennyiségben is rendkìvül jól hidratál. A testmelegre oldòdik annyira, hogy el lehessen kenni egyenletesen. Nehézkesen szìvòdik be, viszont ha eltalálom az ideális mennyiséget, akkor nagyon szuper. Inkább estére használnám a lassù felszìvódás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

uaim

2014. december 19.

A termék tiszta, nagyon jól ápol de nekem grizes és ettől megbolondulok ennyi pénzért hogy lehet grizes terméket küldeni. Tiszta griz alig birom szétkenni a kezemen is hogy máshova is rakjam:( nagyon szeretném mert egyébként jó de a griz zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 19.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. június 11.

Nagyon jó hidratáló és ápoló hatású, nagy kiszerelésű /100 ml/. Argán olaj jellegzetes diós illata érződik, könnyen kenhetővé válik a bőrön, kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég egy tégely. Az állaga sűrű és szilárd, de a bőrön gyorsan puhává, jól kenhetővé válik. Valóban nagyon jó hatású a száraz vagy ekcémás bőrre is! Én nem csak kézre használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil