Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2012. december 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 1190 Ft

Mivel a  Zelka Körömvirágos Szappan kecsketejjel készül, krémes és lágy tapintású, mely bőrünket is lággyá és selymessé varázsolja. A kellemes habot képző szappan, mely  naprafprgó-, olíva-, és pálmafaolajból készül, nagyon magas A és E-vitamint tartalmaz.  Az olivaolajban találhaó rengeteg antioxidáns és gyulladáscsökkentő komponens kiválóan alkalmassá teszi a gyulladt, fáradt bőr tisztítására.

A szappan fő hatóanyaga a körömvirágolaj, mely nyugtatja a bőrt, és hámosító, valamint gyulladáscsökkentő hatású. Shea vaj tartalma is segíti a száraz, ekcémás, pikkelysömörtől szenvedő bőr extra ápolását. A szappan frissessége felfrissíti a vérkeringést is, ezért enyhén fel is melegíti a bőrt.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

dodike

2017. március 20.

Nagyon szeretem. Kellett a bőrömnek néhány alkalom, amíg "beállt", de azóta testápolót sem kell használom a nagyon száraz bőrömre. Az illata mennyei és egészen jól habzik. Miatta kezdtem el hinni a natúr kozmetikumokban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

kismadár

2014. december 22.

Nem vagyok vele túlságosan elégedett, a minősége köszönő viszonyban sincs egy manna szappanéval. A minősége folyamatosan változik ahogy kopik, az elején még alig habzik, a közepén nyúlóssá válik, és amikor már egészen kicsire kopott, akkor lehet rendesen használni, akkor lesz igazán "sikamlós" és akkor kezd el rendesen habozni. Nekem valami furcsa réteget képezett a bőrömön, "vízlepergetős" lettem tőle, mintha olaj került volna a bőrömre. Ettől függetlenül jól tisztított és nem irritált. Az illata semleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

ST

2014. december 8.

Finom az illata, és nem nagyon szárít. -1 csillag, mert nem pénztárcabarát. Akciósan azért újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Pampilla

2013. november 15.

Nagyon szeretem,mindössze egy baja van: gyorsan fogy...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 15.

Nagyon szeretem,mindössze egy baja van: gyorsan fogy...

nyau89

2013. augusztus 21.

Nos, én egy ideje szerelmes vagyok a zelka szappanokba, mert mióta használom nem viszketek fürdés után. (Kipróbáltam hogy visszatértem átlagos tusfürdőkre, de visszajött a viszketés.) Ezt nemrég avattam fel. Teszi a dolgát, amit ígér. Rajtam nem habzik annyira, de ez nem is baj, mert megszoktam, hogy ezek a szappanok nem habpartyk a zuhanyzóban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

A lime héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló hatású összetevő, vagyis segít elfedni a kellemetlen illatokat. Mint minden citrusfélével érzékeny bőrűeknek érdemes óvatosnak lenni az összetevővel, mivel fototoxikus (fényérzékenyítő) hatással lehet a bőrre.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.