Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 1290 Ft

A Zelka levendula illóolaj a legsokoldalúbban alkalmazható illóolaj, melynek olaját virágjának lepárlásával nyerik.

• Zelka Levendula illóolaj nyugtatja a leégett bőrt a mértéktelen napozás után,
  • kiváló égési sebek gyógyítására,
  • használható lábgombásodás ellen,
  • tetvesedés, rühösség kezelésére,
  • rovarcsípésre, de még kígyómarásra is alkalmazzák,
  • hatékony a hajhullás ellen,
  • fehérfolyás ellen,
  • végbélsipolyokra, és bármilyen nehezen gyógyuló, gennyesedő, elfertőződött, férges, fekélyes burjánzó seb gyógyítására.

Kiszerelés: 10 ml

Ár: 1290 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
6vilag

2019. január 27.

Vele kapcsolatban csak azt sajnálom nagyon, hogy nem találkoztunk előbb. Hihetlen jó olaj ez.
Kisebb bőrgyógyászati beavatkozás után (értágulat eltávolítás) aprócska sebecskék keletkeztek az arcomon. Az alábbi vélemények alapján próbáltam meg a sebek felületének a kezelésére. Hát a hatékonyságáról annyit, hogy felkenés után kicsit húzódik a bőr. Néhol a bőrrel érintkezés után még a számban is éreztem a levendula olaj ízét, pedig esküszöm nem kóstoltam meg, valahogy bőrön keresztül is eléri a nyálkahártyát.
Sebeim használatát követően szuper gyorsan gyógyultak be, és száradnak le.
Ezt követően használtam még pattanás leszárításra is, pedikűr utáni fertőtlenítésre. De remek kis vízzel higítva arctoniknak is, csodásan eltávolítja a felesleges zsírt.
Ajánlás alapján fülfájásra is jó. Egy kis fülpálcával juttattuk a férjem fülébe az olajat, mikor a Balatonon megfájdult neki. Elmondása alapján, sajnos ilyen tekintetben viszont nem olyan hatékony. Sebgyógyításban azonban remekül teljesít.
Ici - pici kell belőle, öröm használni. Szerintem egy ilyen 10ml-es flakon évekig is elég, oly kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

Sebeim használatát követően szuper gyorsan gyógyultak be, és száradnak le.

hlillus

2015. november 20.

Kisebb hegekre, pattanásokra a legjobb, amit eddig próbáltam. Mindkettőt hatékonyan kezeli rövid időn belül. Egy Zelka szappanhoz járt mintaként kis kiszerelésben, ha elfogy tuti megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

senskin

2015. augusztus 4.

Összecsípett valami szúrósbogár és iszonyúan viszketett fájt a bőröm! Ez csillapította és elmúlott tőle a sok hólyag. Szúnyogcsípésre is kiváló. Nyárra kötelező darab! Aki allergiás rá, ne használja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Bendőke

2014. november 21.

A nemrégen vásárolt szappanhoz volt ajándékba, az allergiás ragyáimat gyönyörűen leszárította, bár nem arra hivatott használni, de egy próbát megér alapon. Másnapra, nagyon szépen rendbe tette. Az illatát én nem nagyon szeretem, mert nem rajongok a levenduláért, nekem inkább a "büdös" kategória, de annyira szép lett azon a kis helyen a bőröm, hogy még ezt is megbocsátom neki. 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 21.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>