Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 990 Ft

A Zelka Narancs illóolaj alapnövénye a Földközi-tenger vidékén honos, Brazíliában, Kaliforniában termesztett Citrus Aurantium Dulcis fa. A narancs gyümölcs héjának préselése útján nyerik az illóolajat. A növény illóolaj tartalma mindössze 2%, ami azt jelenti, hogy egyetlan kg narancs olaj előállításához 50 kg friss gyümölcshéj szükséges, vagyis két-háromszáz kiló narancs héjára van szükség. A Zelka Narancs Illóolaj előállítása hidegen sajtolással történik.

• a Zelka Narancs illóolaj aromalámpába cseppentve alkalmas lelki problémák kezelésére, a rossz közérzet, nyomott, depresszió közeli hangulat javítására,
  • a száraz bőrt megnyugtatja, a repedezett, erősen igénybe vett bőr hatékony gyógyítója,
  • fogínygyulladásra,
  • fürdővízhez adva bőrtisztító,
  • jó megoldás lehet töredezett hajra.

Kiszerelés: 10 ml

Ár: 990 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
ritus206

2014. július 10.

Imádom a narancs illatát, és valóban észre vettem hogy megnyugtat.Az ütőeremre szoktam cseppenteni egy két cseppet fürdés után és valóban működik.Ez az illóolaj valóban jó minőségű, mintha éppen bontogatnál egy friss narancsot.Fahéjjal, szegfűszeggel keverve, még jobb a hatás.Nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.