Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 990 Ft

A Zelka Olívás szappan olívamag őrleménnyel készül, mert így kellemesen masszírozza és egyben le is radírozza az elhalt sejteket ami által üde, ápolt és kisimult lesz a bőr. Ez a szappan a tisztaság jegyében készül, ezért kizárólag olívaolajat tartalmaz, de így is rengeteg vitamint és antioxidánst hordoz. A Zelka Olívás szappan belsejébe zárt  citrus olajok az optimizmust, elégedettséget, frissességet ébresztik fel érzékeinkben.

A Zelka Olívás szappan olívamag őrleménnyel tiszta olívaolaj tartalma miatt kevésbé habzik, de ugyanolyan kiválóan tisztít. Az olívamag őrlemény remekül hat az ekcémás, érzékeny és száraz bőrre, a citrusfélék illóolajai pedig frissítő és összehúzó hatásúak. A Zelka Olívás szappan olívamag őrleménnyel arcra és testre egyaránt használható.

Ár: 990 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
uaim

2014. december 19.

Enyhe citrusos natúr természetes fincsi illat, és szépen radíroz de nem szárít. jó termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 19.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. február 28.

Valóban kevésbé habzik, de ez szerintem nem hátrány. Én különösebb illatát nem éreztem, az olívamag őrlemény jól radíroz, nagyon puha lesz a bőr használata után. Csak testre használtam, arcra nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!