Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2012. december 6.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 990 Ft

A Zelka Rózsaszín agyagreszelékes Szappanban található rózsaszín agyag gyengéden hámlasztja, tisztítja az arcbőrt. A szappan alapolajai különböző célokat szolgálnak. A pálmavaj testet ad a szappannak. A napraforgóolaj és az olivaolaj vitaminokkal és antioxidánsokkal tölti fel, a kókuszolajtól pedig gazdag krémes habja lesz. Kisebb mennyiségben szőlőmagolajat és tökmagolaj is, melyek tele vannak telítetlen zsírsavakkal, antioxidánsokkal és gyulladáscsökkentő komponensekkel.

A Zelka Rózsaszín agyagreszelékes szappan jól habzó, kemény bőrtisztító és ápoló szappan. Színét a rózsaszín agyagtól kapja, és ennek köszönheti remek radírozó képességét is. A szőlő- és tökmagolajok a bőr extra ápolásáról gondoskodnak azáltal, hogy A, K, E vitaminokat és egyéb ásványi anyagokat, antioxidánsokat juttatnak a bőrbe, mely ezáltal feszesebbé, tonizáltabbá válik.

Ár: 990 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Vizilili

2018. május 3.

A szappan kinézetének köze sincs a képhez, mintha a szappan egyik éle épp, hogy bele lenne mártva egy kis rózsaszín festékbe, és rá lenne szórva egy kis reszelt sajt. Ha ez egyáltalán rózsín agyag, akkor is átverés ez a mennyiség benne.
Első arcmosás után jobban húzódik az arcom, mint a Himalaya 300ft-os uborkás szappanja után, sehol a csoda, amit itt előttem leírtak.
Ha javul a helyzet, felpontozom, de addig marad a 2*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Ha javul a helyzet, felpontozom, de addig marad a 2*

RiaSz

2017. május 4.

Korábban utáltam a szappanokat, kizárólag tusfürdőkkel voltam hajlandó fürdeni, de aztán egyszer ez a csoda le volt árazva az egyik drogériában, így megvettem, gondoltam egy próbát megér. És milyen jól tettem! Sajnos extra száraz a bőröm, bármilyen testápolót használtam tartósan nem javult a helyzet, viszont ez a szappan szépen rendbe tett mindent. A bőröm sokkal kevésbé hajlamos a kiszáradásra és más termék használata nélkül is szuper puha lesz. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Piko888

2016. február 7.

Tökéletes! Korábban nem rajongtam sem a szappanokért, sem a natúrkozmetikumokért, de ez a szappan hihetetlenül jó. Arctisztításra használom, nagyon bársonyos lesz tőle a bőröm, de az igazi meglepetés sminkelésnél ért. Zsíros-kombinált bőröm vízhiányos és az alapozóim csúnyán kiemelik a hámló részeket. Ez a szappan teljesen eltüntette az elhalt hámsejteket és végre fantasztikusan mutatnak az alapozóim. Biztosan kipróbálom más termékeiket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Essie

2015. augusztus 30.

Nagyon-nagyon jó szappan! Én csak testre használtam, de arra tökéletes volt. Valóban nem szárít, és annyira jó, hogy nincs benne illatanyag, csak az az enyhe és finom illata van, amit az összetevői tartalmaznak. Ez az első Zelka szappan, amit kipróbáltam, és kíváncsi voltam, hogy vajon mennyire esik vagy folyik szét a szappan a használat során (sajnos van olyan natúrszappan, ami már az első használatkor elkezd szétfolyni...), de ezzel semmi ilyesmi nem történt, ez is pozitívum a számomra. Én a Rossmanban vettem ezt a szappant, de eddig egyedül ott, az Árkádban, az Örs vezér téri boltban láttam őket, mini levendula illóolaj volt hozzá. A csomagolása is nagyon tetszik a terméknek, ajándéknak is kiváló szerintem. Már alig várom, hogy a tegnap vásárolt két másik szappant is kipróbálhassam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Vanity

2015. augusztus 6.

Ha csak egy szót kellene írnom: IMÁDOM!
Szuperül indul vele a nap, tiszta, matt, és puha az arcom tőle, abszolút kedvenc lett. Isteni finom az illata is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Ha csak egy szót kellene írnom: IMÁDOM!

senskin

2015. április 16.

Szerintem is nagyon jó. Nem szárít, semennyi sem. Hidratál is. Nekem nagyon bevált, reggel csak ezzel mosok arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

manobeka

2015. március 2.

Zsíros-kombinált a bőröm és csak ezt használom arclemosónak, nincs párja, bármely Garnier, vagy egyéb mű trutyi elbújhat mellőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 2.

sutokiss

2015. február 17.

Az egyik legjobb és leggyengédebb szappan. Arcápolásra is tökéletes. A száraz területeket nedvességgel tölti fel, a zsíros részeket mattítja, és hámosít, ahol szükséges. Alkalmazkodik a bőr szükségleteihez. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Effendigirl

2014. november 14.

A sok natúr szappan közül (manna. oliva szappan, stb) amiket kipróbáltam az arcomra, ez az egyetlen, ami végre nem szárítja. Úgy tudom, korpás-szeborreás arcbőröm van (néhol száraz és hajlamos hámlásra, néhol pedig kicsit fényes, szóval alapállapotban mindenből van egy kicsi :)), külön örülök hogy megtaláltam ezt a szappant, egyenlőre pont megfelelőnek látszik:). Tudom, hogy elvileg 2x kéne használni egy nap, de úgy vettem észre, hogy az én arcomnak az a jobb, ha nem minden este és reggel mosom; akkor szokott jobb állapotba kerülni, egységesebb színű lenni, ha 1-2 naponta használom csak az arctisztító szappanokat (nem szoktam alapozót használni, úgyhogy azt sem kell lemosni). Mindenkinek ajánlani tudom, az arc szárazabb területeit sem szárítja ki:)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

nyau89

2013. június 18.

Sosem rajongtam az ilyen kozmetikumokért, de gondoltam vannak bőrgondjaim, kipróbálom. Ó hát ezaztán...imádom. Mindig tusfürdőt használtam eddig. Ez nem szárította ki a bőröm, és ami miatt beleszerettem, nem viszkettem fürdés után. Eddig mindig azt hittem a kemény víz miatt vakarózok foltokban, de nem. Az illata citrusos furcsa, de ez nem egy agyonillatosított vacak. Ki fogom próbálni a többi termékét is a Zelkának. Már csak egy bambusz szappantartót kell szerezzek hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.