Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. október 7.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 1990 Ft

A Zelka Shea vaj 100% tisztaságú shea vaj. Így a shea vaj valamennyi jó tulajdonságával rendelkezik. Regenerálja és hidratálja a kiszáradt bőrt. A Zelka Shea vaj véd az UV sugárzástól és segít megőrizni a napbarnított bőr egészséges színét. Ekcémás tünetek enyhítésére is kiváló.

Mivel 100% tisztaságú shea vajat tartalmaz, a Zelka Shea vaj szilárd, viszonylag kemény zsíros állagú krém. Felhasználásakor célszerű az ujjainkkal kicsit felmelegíteni. Ehhez lassan hagyja, hogy átvegye ujjai melegét, így a Zelka Shea vaj könnyebben kenhetővé válik.

Kiszerelés: 100 ml.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
bendi13

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 8.

Büdös, ragad tőle minden. Kellemetlen érzés a bőrömön. Landolt a kukában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Büdös, ragad tőle minden. Kellemetlen érzés a bőrömön. Landolt a kukában!

spgirl_13

2015. március 30.

Még nagy reményekkel vágtam bele a natúrkozmetikumokba, de ez nem vált be. Egy átlagos testápolóval összehasonlítva a pozitívumok: natúr, nehezen fogy, ápolt érzést nyújt.
Fehér színe van, ami szerintem nem megfelelő egy "kezeletlen shea vaj" esetében. A repedezett és extrém száraz könyökömet próbáltam vele helyrehozni, sikertelenül. Még a bekenés utáni pár percben, hiába zsíros, akkor fájdalmasan húzódott még a bőröm, persze 15 perc után nem, de újra kenhettem be 1 óra után :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)