Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: budahazy.eszter, Módosítva: 2013. október 7.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 1990 Ft

A Zelka Testvaj kizárólag 100% tisztaságú értékes növényi hatóanyagokat tartalmaz, melyek számos jótékony tulajdonsággal ruházzák fel. A Zelka Testvaj elsődleges alapanyaga a kakaóvajjal, körömvirág kivonattal és narancsolajjal gazdagított színtiszta shea vaj. Gazdag textúrájának köszönhetően a Zelka Testvaj regenerálja és megvédi a bőrt a kiszáradástól, emellet gyulladáscsökkentő hatása is van. Hatóanyagainak és tisztaságának köszönhetően ekcémás bőrre is ajánlott.

Mivel a Zelka testvaj 100% tisztaságú shea vajat és kakóvajat tartalmaz, szilárd, viszonylag kemény zsíros állagú krém. Felhasználásakor célszerű az ujjainkkal kicsit felmelegíteni. Ehhez lassan hagyja, hogy átvegye ujjai melegét, így a Zelka Testvaj könnyebben kenhetővé válik majd.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 1990 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

ZitaBalaton

2018. február 1.

Főnyeremény, de komolyan! És narancsos piskótatallér-illatú! Csak ne volna ennyire kis kiszerelésű. Sebaj, végre akciós, rendelhetek akár egy raklapnyit is :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

Eszter93

2016. október 19.

Barátnőmtől kaptam születésnapomra, nagyon örültem, próbálok mindenből natúrt használni már. Az illata csodás, zselés szaloncukorra emlékeztet! :) Az állaga fura nekem, sose használtam még testvajat ezelőtt, de kezdek megbarátkozni vele. Használat előtt picit ráteszem a radiátorra, hogy ne legyen olyan kemény. Lábamra használtam eddig borotválás után, arra tökéletes volt, mostanában pedig a karomra kenem minden este, hátha halványítja a keratosis pilarisomat. Remélem sikerrel járok! :D :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

szantoniki

2014. december 12.

Testvajként akkor használom, ha nagyon kiszárad a bőröm és akkor életmentő, de egyébként sajnálom erre használni :) kézkrémként használom, ajakbalzsamként és néha testvajként. Több, mint fél éve vettem az első tégelyt és még van belőle, pedig nem használok mást kézkrémnek, csak ezt, minden nap. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

ritus206

2014. július 10.

Az első testvaj amit egyáltalán kipróbáltam, és igazából a kakaóvaj valamint a színtiszta shea vaj tartalma miatt szereztem be.A hozzáfűzött reményeimet, sajnos nem váltotta be, a bőröm nem szívta be ezáltal zsíros érzetet keltett ami nagyon kellemetlen volt.Próbáltam ajakbalzsamként használni de nem hidratált, viszont összekeverve más jojobás ajakbalzsammal hatásos volt, sőt egész jó.Esti lábápoló pakolásként használom jelenleg, zoknit húzok rá és reggelre puha lábbőrt eredményez.Az illata viszont csodálatos, mint egy karácsonyi narancsos-csoki tortáé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.