Zenna

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2019. december 3.

Kategória:   Samponok

4 faktoros helyreállító sampon por problémás hajra. Kíméletesen tisztítja a fejbőrt és a hajat, erősíti a gyökereket és a hajszálakat, ragyogást kölcsönöz a hajnak, serkenti a haj növekedését, a mosott haj könnyen fésülhető és selymes lesz, visszafogja a korpásodást. Különösen alkalmas a fakó, nehezen kibontható hajra, hajhullásra, zsíros hajra.

ingyombingyom

2019. december 8.

A leírás alapján a shikakai por növényi sampon , tisztítja a hajat , karbantartja a fejbőrt és csökkenti a korpásodást. Az amla por táplálja a fejbőrt és a hajat, serkenti a növekedést, dússágot kölcsönöz, ellenőrzés alatt tartja a korai őszülést. A reetha ( mosódió ) héja eltávolítja a szennyeződéseket . A neemnek baktérium, vírus, gombaölő hatása van , serkenti a fejbőr vérkeringését .

Ki kellett próbálnom! Egy ilyen tégely 100 ml port tartalmaz , normális esetben ez 5 fejmosásra elegendő. Nekem hosszú hajam van , egy dobozka 2 mosásra futotta. Összesen 4x alkalommal használtam.
Előszöris össze kellett barátkoznom e sampon por jellegével , ami azért volt kellemetlen , mert amit leveszi az ember lànya a tetőt rögvest felporzik és megcsapja az orrát a sampon kellemetlen szaga. Kiméregettem az adagokat , meleg víz , kihűl vár ....egy pocsolyajellegű paszta lett belőle és már akkor éreztem , én ezt nem igazán akarom a hajamra kenni. Nedves hajra kenve ragad, egyáltalán nem habzik . Hozzátapad az ember ujjaihoz a saját haja és szinte nyiszog alatta. 5 perc után örömmel mostam le . A sárgásfekete, tömény , kellemetlen szagú szörnyedvény ömlött a hajamból.
A biztonság kedvéért utánadobtam balzsamját , nekem itt ne nyiszogjon a hajam , hamár ennyit szenvedtem vele !
Az eredmény átlagos samponénak felelt meg. Kètségkívűl ad egy mélybarna sticket a barna hajszínnek és megnyugtatott az érzés , hogy vegyszermentesen mostam hajat de mindez nem tompítja a sok pepecselés és nyiszogás munkáját , a sampon kellemetlen szagát.
A leírás szerint úgyis lehet használni, hogy közvetlenül a meleg, nedves hajra rakom a port és beledörzsölöm . A maradék port beledörzsölöm ( sajnálom kidobni ) és ha megszeretem , visszajövök updatelni.
Kegyelem 3 csillag.

Update : megpróbáltam nedves hajra szórni , de ez nekem nem működik. Nem habzik , nehéz kimosni a port.
Viszketett a fejbőröm utána. Nem kedveltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

Kegyelem 3 csillag.

Viszketett a fejbőröm utána. Nem kedveltem meg.

Az indiai köszméte (Phyllanthus Emblica) néven ismert amla, egy C-vitaminban kiemelkedően gazdag ehető gyümölcs. A növény minden részét felhasználják, gyümölcse mellett magját, gyökerét, levelét, kérgét széles körben alkalmazzák. A kozmetikában a gyümölcse használatos, firssen és szárítva is. Paula Begoun szerint a gyümölcs kivonata antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A truthanaging ezen kívül úgy tudja, hogy az amla szabályozza a bőr melanin termelését, csökkenti öregségi foltok kialakulását és gátolja a leégést.