Zero

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Dezodorok

A Zero Deo gyártása során háromlépéses technológiai eljárással oxigénnel dúsítják az alap összetevőket (sheavaj és méhviasz). Az eredmény egy teljesen biztonságos és hatékony stift, mely mentes a tömegtermelésű dezodorokra jellemző toxikus összetevőktől (alumínium, propilénglikol, stb.). A végső termék a természetes illatanyaggal együtt tehát mindössze négy összetevőből áll (sheavaj, méhviasz, hozzáadott oxigén, opcionális illóolaj) – és semmi másból!

hfancs

2018. június 27.

Nagyjából 1 hónapig volt hatásos és aztán semmit nem ért, sajnos ehhez eléggé drága. Illetve van egy nagyon erőteljes dúsított oxigén szag ami mellet mást nem nagyon lehet érezni és ez megmarad egész napra és a ruhák is átveszik a hónaljnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.