Zero

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Dezodorok

A Zero Deo gyártása során háromlépéses technológiai eljárással oxigénnel dúsítják az alap összetevőket (sheavaj és méhviasz). Az eredmény egy teljesen biztonságos és hatékony stift, mely mentes a tömegtermelésű dezodorokra jellemző toxikus összetevőktől (alumínium, propilénglikol, stb.). A végső termék a természetes illatanyaggal együtt tehát mindössze négy összetevőből áll (sheavaj, méhviasz, hozzáadott oxigén, opcionális illóolaj) – és semmi másból!

judit0310

2017. január 22.

Végre egy valóban működő dezodor! Illetve működött más is, de mindegyiktől viszkedtem egy idő után...
Ami nem tetszett: az illata...mert nincs neki...végigszaglásztam az összeset és csak nyomokban fedezhetők fel a ráírt összetevők.
Egy kicsit olyan mintha avas lenne ;)
Felkenve jóval puhább mint a normál stift...zsíros érzetű...csillog a bőr tőle (gondolom ez kell ahhoz, hogy a ápolja a bőrt)
...azt hittem meglátszik a ruhán DE nem!
Összességében nagyon szuper: ápol, nem irritál, hatékony, nem jó illatú DE ez szerencsére nem tart túl soká :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 22.

Egy kicsit olyan mintha avas lenne ;)
...azt hittem meglátszik a ruhán DE nem!