Zeromolecole

Ár:   49 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   49 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

2012-es megjelenésű, édes illat nőknek és férfiaknak.

"Meleg, kedvesen érzelmes parfüm, amelyben a vanília keveredik a tej és a cukorkristályok illatával időtlen mennyei harmóniában."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gangix

2018. július 23.

Egyből ezt szúrtam ki a Zeromolecole illatcsaládból. A másik jelölt, a Biancolatte csak gourmand vonala mellett izgalmasabbnak találtam a virágos beütést az amúgy szintén tejeskávéillatban.
Rajtam finom, 1-2 óráig érezhető illat. Ha valaki megdobna egy üveggel, na jó, elfogadnám, és egy-egy kávézáshoz befújnám magam. De nem lenne tartós kedvenc.
A férjemnek nem tetszett. Azt hiszem, számára "értelmezhetetlenek" a gourmand parfümök. 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Timi8

2018. július 16.

Számomra olyan mint a C. Sud Pacific Matin Calin-ja. Mindkettő imádatos meleg cukros tejcsi. A nyugalmas pihenéshez, alváshoz kiválò társ (rosszalvò vagyok...ìgy bocsánatos bűn, h.éjszakára is választok vmi nyugis illatot). Télen is el tudom képzelni, otthonülős, puha plédes-bekuckòzòs, filmnézős, pop cornozòs, rimi-romi programhoz. Baromi tartòs. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.