Ziaja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kímélő szemfestéklemosó kontaklencsét viselők számára is ajánlható. Szemészetileg tesztelt. Illatmentes.

hviktoria92

2018. január 5.

Azon Ziaja termékek egyike, ami nem vált be. Nem vízálló spirált használok, és emellé csak szemceruzát, de nem hozza le, még le sokáig dörzsölöm sem. Csak keni össze-vissza. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

balababa

2017. január 9.

Nekem egyáltalán nem vált be nem szedi le a sminket ,maximum az alapozót.Irritálja a bőröm.nem veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

Myrtle

2016. február 18.

Nálam ez a lemosó a tuti, mindent lehoz, a vízálló sminket is. A bőröm nem irritálja, a szemem nem csípi. Sajnos a drogériákban nehéz fellelni, de imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

elina555

2014. október 14.

teljes pénzkidobás számomra. nemviszi le a sminket. kipirosodott a szemem tőle. mintha allergiás lennék rá. :( nekem nemvált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Oraculum

2014. március 14.

Az összetevői sem tetszenek, és olajos társánál csak egy kicsivel volt jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Az összetevői sem tetszenek, és olajos társánál csak egy kicsivel volt jobb.

Picieri

2012. július 15.

Nekem bevált, még anno Prágában vettem, itthon még nem láttam sehol, de van rajta magyar nyelv is. Jól leszedte a festéket, bár vízállót nem próbáltam vele, arra van a kétfázisú verzió, de ez a sima festékeket leszedte, nem kellett dörzsölgetni. Most így látva az összetevőket...hmmm, nem lesz a kedvencem sztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.