Zoeva

Ár:   €17.80   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: juditviktoria, Módosítva: 2017. január 26.

Ár:   €17.80
Bőrtípus:   Normál

Arcpirosító paletta 4 szuper pigmentált korall árnyalatú színnel.

Zoeva Coral Winter Strobe Spectrum Powder Palette
Ár: 4000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
peachyglow

2019. november 26.

Egy újabb csoda a Zoevától, ami végre az enyém lett. 4 kiadós mennyiségű, gyönyörű pirosító, egy csillámos és három matt.
Külcsín: úgy nyílik, mint egy könyv, papírból van tükör nélkül, szép és igényes. De... Nem olyan praktikus a kiszerelése, talán ez az egyetlen hátrány, mert utazáshoz nem lehet pakolni, túl nagy, nekem nem fér bele a neszesszerbe. A polcon fektetve nehézkes tárolni, állítva félek, hogy baja lesz. Na de ez legyen a legkevesebb, majd csak találok neki helyet.
Belbecs: na erre egy rossz szavam sincs. A felső két szín, annak ellenére, hogy 'coral spectrum' a paletta neve, inkább rózsaszínes árnyalatú. Nagyon jól kihasználhatóak. Az egy darab fényes szín, nem csillámos, hanem tényleg egy pici arany fénye van, ez a kedvencem. Ha feldobom a szemhéjamra is meg pírnek is, úgy tetszik a legjobban. Talán a jobb alsó szín az egyetlen ami nem annyira jól látszik az én bőrömön, de akinek nagyon fehér a bőre, szerintem teli találat tud lenni, remélem télen én is fogom tudni használni. A festékek erősen pigmentáltak, óvatosan kell azért bánni vele, viszont nagyon szépen eldolgozható. Egészen krémes állaguk van, nem porzik és meglepően tartós, még a szemhéjamon is! Nekem akkor is természetesen mutat a bőrömön, ha nincs alatta alapozó, nem foltosodik, bár így egy picit kevésbé tartós.
Az enyém német Douglasból van, de már rendeltem tőlük közvetlenül Magyarországra is és soha semmilyen gond nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

rekucccc

2018. november 13.

Imaaaadom:D gyonyoruek a szinek, lehet valogatni belole a kulonbozo borszinhekhez:) nagyon pigmentalt, konnyu tulzasba esni vele, de nagyon tartos es termeszetes eredmenyt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Yudit

2018. október 9.

Nagyon jól el lett találva a színárnyalatok összeállítása, 3 matt és egy picikét csillámos.Nagyon pigmentált, pici is elég belőle, napi 8 órát simán kibír. Több hónapja használom és észre sem lehet venni, hogy fogyna. Nem irritál, nem szárít, szépek a színek és akciósan vettem a Look Fantastic-ról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

Magneto

2017. augusztus 11.

Ma csupa kritikus véleményt hagytam a hátam mögött, erről a palettáról pedig csak jót és ódákat lehet zengeni, egyszerűen aki teheti próbálja ki. Tartós, jól pigmentált, gyönyörűek színek, nem kell építeni, fél napig kibírja, persze nem a tomboló 40 fokban :) az azért nagy elvárás lenne. Érdemes kivárni egy egy akció hullámot amikor 20 százalékkal olcsóbban lehet hozzájutni :) Elméletileg német márka, de olaszoknál is van leányvállalat, ha jól gyűjtöttem össze az információkat, az egyetlen ami zavart, hogy amit az országomba rendelni tudok, azt nem a német anyavállalattól szállítják, hanem az olaszoktól... na most sok hullám volt, hogy egyik országban ilyenek a másikban amolyanok az összetevők, rosszabb összetevők stb. nem tudom, de ha az olaszoktól rendelt ennyire jó, akkor else tudom képzelni, hogy az eredeti-eredeti milyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

juditviktoria

2017. január 30.

Nagyon szeretem ezt a palettámat,szépek a színek,nagyon pigmentáltak és könnyű eldolgozni :)
A csomagolása is nagyon szép és az ára is jó,csak ajánlani tudom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

A csomagolása is nagyon szép és az ára is jó,csak ajánlani tudom ;)